Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy nem erti meg a csajom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nem erti meg a csajom hogy nem volt semmi komoly?

Figyelt kérdés
22F vagyok es 5 eve eggyut vagyok a baratnommel es nagyon boldogok vagyunk eggyut de ezelott 2 hettel elmentem 1 buliba es ottvolt egy volt osztalytarsam is en pedig seggreszeg voltam es veletlenul ugy alakult hogy osszenyaltam vele ! Mondtam neki hogy ennek semmi jelentosege nem volt mivel ot szeretem es effektiv nem tudtam magamrol ! Mar egy hete nem beszel velem ! Szerintetek van eselyem ra hogy megbocsasson ?

#parkapcsolat;megcsalas;segitseg
2014. nov. 10. 20:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
Jajj ..ne dramatizáljátok már túl .Itt ott volt a bibi ,hogy teljesen lekáóztad magad ...effektíve nem voltál tisztában a tetteiddel. Van az a részegség ,mikor az ember azt se tudja mit csinál ,hol van .. Elveszítetted az önkontrollt ..nem kellett volna annyit inni ,de már túlléptél egy bizonyos határon ,nem volt visszaút .Tudom ,van az részegség ... Az én párom is jó hülye volt nemrég ..Oktoberfestre kijött úgy ,hogy napközben előtte alig evett ,a sör az csúszott ...olyan fokon lett k.o. szinte egyik pillanatról a másikra ,hogy a kórházban kötött ki .. Ő sem vágta mi történik ,csak mikor a mentőbe emelték .Ok ez nem jó példa ...egész másról is van szó ,csak sokszor olvasni hogy nem igaz ,hogy egy ittas azt sem tudja mit csinál .. DEHOGYNEM ! -.- Szerintem kérdező .. ne add fel ,van esély biztos rá ,hogy megbocsásson ..de ezentúl ne menj a barátnőd nélkül bulizni és figyelj oda mennyit iszol ,vedd észre mikor ELÉG !
2014. nov. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én itt dobnálak ki, mert megbízhatatlan vagy, aki részegen fűvel-fával bármit.

Ja, bocs, csak egy csók... még, aztán majd valaki mondjuk lesz.p, vagy megdugod.


Remélem, a bnőd elhajt a rákba!

2014. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Te mit szólnál, ha a csajod csak összenyalna valakivel?
2014. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok emberek, dobjatok ki vkit 5 év után egy jelentéktelen részeg csókért...sok boldogságot:D van bennem tartás és büszkeség is, de azalapján amit a kedves kérdező elmondott megbocsátanék
2014. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!