Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak 2. vagyok nála? L19

Figyelt kérdés
Van egy srác aki jófej velem meg minden, de ha odajön bnőm akkor megváltozik. Mármint alig szól hozzám és inkább bnőmmel van. De ha nincs ott bnőm akkor ott ölelget stb. Meg össze is akart jönni velem, és kérdeztem h bnőm. És mondta h őt nem érdekli. De tuti érdekli. Nem értem miért változik meg. Ez a tipikus,,ha nincs ló jó a szamár is"?
2014. nov. 10. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
elképzelhető
2014. nov. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarok gonosz lenni - főleg nem hogy nem ismerek ezt a srácot - de ezek után benne van a pakilban, hogy nemhogy második, de talán tizedik se vagy :(
2014. nov. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 WheneverYouWant ***** válasza:
Azt kellene kideríteni hogy a bnődnek mit mond.. ha ugyanezt akkor csak szédít mindkettőtöket...
2014. nov. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!