Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet nála, szerelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet nála, szerelembe esett, vagy fellángolás?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakítottam a barátnőmmel(1 évig voltunk együtt) de neki már 2 hete más van, kapcsolatban van. Egy csettintésre el tudott felejteni, s tovább lépni, nekem így , ilyen könnyed mozdulattal nem tudok....nekem idő kell, én szerettem..Teljesen megváltozott, rá sem ismerek, olyan tetteket, mondatokat tesz, mond, amit nálam soha. Mintha egy vadidegen lenne...Hozzá akar költözni, amit nálam soha nem tett volna meg. Olyan rossz érzés,hogy nála mindent megtesz, nálam semmit nem tett meg...ez nem fair.
2014. nov. 4. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Az élet nem fair. De ne rágódj ezen, látod, nem érdemli meg. Ő se rágódik rajta.

Keress valakit, aki jobban megérdemli a társaságod.

2014. nov. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legy mar ferfi ba..ki, ne rinyalj mint egy kislany!


Mi az hogy nem fair? Honnan tudod hogy az uj csavo milyen? Lehet hogy nagysagrendekkel jobb mindenben mint te.

2014. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nő vagyok én is....ha már így nézzük egy leszbikus kapcsolatról beszélünk...én 29/L, ő 28/L
2014. nov. 4. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!