Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még parasztlányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még parasztlányok? Akik most úgymond parasztosan képzelik el az életüket? Nem egy gyárba éhbérért dolgozni, hanem saját magának megtermelni az ételt pl?

Figyelt kérdés
Olyan, aki nem a mostani bocs a kifejezésért, kényes liba, aki a húst is csak csomagba látja, hanem akár meg is kopaszt egy tyúkot? Aki úgy képzeli el az életét, mint a nagyanyáink, nekünk már inkább dédnagyanyáink? Saját tanyán, esetleg falusi portán, jószágokkal körülvéve éljen? Ne eljárjon pár tízezerért dolgozni, hanem amennyire lehet, önellátásra törekedve, bio módon éljen? Ahány normálisnak tűnő csajnak elmondom ezt, úgy néz rám, mint valami teljes baromra. Hol találok valyon ilyen lányokat? Paraszti rendezvényeken is inkább csak divatparasztok vannak, aki felveszi a régi ruhát, aztán hazamegy, de 3 dalnál többet nem tud, ha netán szekéren megy is, a nemtudom milyen trágár zene megy, telefonról. És már lányoknál is. 17/f
2014. nov. 10. 23:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
én ismerek ilyen "parasztlányokat" :D
2014. nov. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Jelentkezz az "A gazda feleséget keres" c. műsorba.
2014. nov. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%

Én szeretek trágyázni :D


17/L

2014. nov. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Keress tanyákon,falukban.
2014. nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Te vagy az,Rudi?
2014. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Hercegnő_: ) ***** válasza:
93%

Mióta paraszt egy nő,ha megkopasztja a tyúkot? :D

Én úgy őszintén még sosem ettem bolti húst,csak ami itthon van..

Én olyan helyen lakom,ahol ilyennel foglalkoznak az emberek..Hatalmas földjeik vannak,sok háziállattal,de nem tanyán élnek.

És mégis vannak,akik nagyon is gazdagok..

2014. nov. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

Ez nagyon széllel szembeni vizelés azt kell hogy mondjam. A mai világ alkalmatlan az ilyen életre, ahol még van is ilyen általában öreg, idős emberek meg 1-2 hagyományörző követi ezt a stílust, velük együtt fog ez eltűnni. Maguk a falvak halna ki lassan (vagy válik az etnikum felségterüetévé) és a falu az már az öregek bázisa, a fiatalok elmennek onnan. Nyugatról pedig az általad elképzelt világ ellentéte áramlik befelé.


Tudod mi kellene neked? Amishok! Ők így élnek a mai napig.

2014. nov. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
26%

"valyon"


Tanyavilág, tanyavilág,

a nyelvtankönyvön két liba hág...


Szőrös punci, hónaljkutyuli,

egy bárány a kacsákat pumpoli...


Ááááá, de jó! Áááááá! Huhh!

2014. nov. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

ÉN!! Igaz nem így élek de minden álmom hogy majd ha nem a szüleimen "élősködök", hogy elmegyek élni egy csendes kis faluba, ahol (lehet nem teljes mértékben) magam tenyésztek valamilyen szinten állatokat, növényeket termesztek, ÉS egy ló!! Mindennél jobban szeretnék majd egy lovat:). Nem tudom ez mennyire lesz majd megvalósítható de álomnak jó:)

15/l

Amúgy rám is furcsán szoktak nétni amikor ezt mondom..

2014. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Buford Tannen ***** válasza:

én ismerek ilyen csajokat,paraszt kölök vagyok ;D

egy belém is van zugva.

2014. nov. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!