Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a hülyeség? Saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hülyeség? Saját magamon sem igazodom ki? Szakítás téma

Figyelt kérdés
Már régota éreztem, hogy nem illünk össze a párommal, hiába van gyerek, teljesen elhidegültünk egymástol, a vége felé már semmi kommunikácio, se szex nem volt. Nekem meg is tetszett valaki más, akivel persze nem lett semmi. Majd egyszercsak beleszeretett egy lányba, és elhagyott. Azota úgy érzem, elpusztulok, annyira hiányzik, és annyira szeretem. Mi ez, most komolyan? Mitől lettem egyszerre szerelmes most? Valakivel volt hasonlo?
2014. okt. 31. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Nekem meg is tetszett valaki más, akivel persze nem lett semmi."


De lehetett volna!

A párod meg rájött, hogy a tilosban jársz, és keresett egy normális nőt.

Most az fáj, hogy nem te hagytad ott, hanem ő tégedet.

2014. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Most tudod már mit veszítettél.Sajnos van ilyen!
2014. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Ne keseredj el, találsz jobbat, és helyesen döntöttél.
2014. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igy jartal
2014. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

össze vagy zavarodva, teljesen normális

amikor rossz lett a kommunikáció, nem volt szex, akkor kellett volna még valamit tenni, hogy együtt maradjatok

nem hiszem, hogy ő hiányzik, inkább csak a megszokás, meg hogy van valaki, most meg egyedül vagy a gyerekkel

el fog múlni...fog jönni más..addig próbáld elterelni a gondolataidat róla

2014. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

*beleszeretett egy lányba, és elhagyott.


Én ez a lány vagyok a storyban, mit szeretnél tudni?:DD

2014. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves "a lány"! Miért rondítasz bele egy gyermekes férfi kacsolatába? Nem félsz, hogy az élet ezt visszaadja neked?
2014. okt. 31. 20:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Én meg az a pasi vagyok, akivel félre akartál dugni!

(Csak én nem kezdek gyerekes és férjezett nőkkel!)

2014. okt. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7 Ha emlékezetem nem csal rajta kapott egy palival az otthonotokban, a saját ágyában (ill. a te ágyadban, mivel ott lakott nálad).
2014. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

7+ Meg a mérnök bácsi, meg a kis házi szwingergtől kapott undor miatt otthagyott téged (az egy dolog, hogy kapaszkodtál meg koslattál utána). Aztán amikor a bátyja segitségével elcuccolt tőled rá 1 hónapra ismert meg engem.


Hát evvan.

2014. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!