Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha a huszonéves barátnőtöknek az lenne a hobbija, hogy fiatal (15-16 éves) szűz srácokon "segít" és erről a hobbijáról mellettetek sem akarna lemondani, azt milyen néven vennétek?

Figyelt kérdés

Ez neki tényleg csak egy hobbi lenne, semmi más nem lenne köztük azokkal a fiúkkal se előtte, se utána.


A kérdés elméleti, nekem nincsenek ilyesmi hobbijaim! :)


2014. nov. 10. 23:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
59%
Kezdjük ott, hogy egy ilyen "nőnek" nem adnék esélyt, hogy a párom legyen. Majd másvalaki eltűri ezt a "hobbiját". Abban az esetben viszont megegyezhetünk, ha a hobbijával párhuzamosan intézi nekem sorra az ugyanannyi idős, 15-16 éves szűzlányokat. Valamit valamiért, legyen már nekem is hasznom belőle...
2014. nov. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek a bélyeggyűjtés, vagy a horgászat, vagy barkácsolás, vagy bármilyen más kreatív dolog és hát van akinek a 15-16 szűz fiúkkal való szex a hobbija. Hát igen ez teljesen életszerű. De hogy emellett még állandó felnőtt barátja is van? Könyörgöm, legközelebb egy kicsivel több kreativitást vigyél bele, mert így még viccnek is rossz.
2014. nov. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

#10


Nincs ilyen ismerősöm, gondolkodtam valamin és eszembe jutott a kérdés.


#12


Szerintem bőven életszerű, maximum nem éppen gyakori eset, de simán előfordulhat, hogy valaki amellett, hogy állandó barátja van, élvezi, hogy fiatal srácokkal szexel néha. Ennél furább vágyakkal, "hobbival" rendelkező emberek is léteznek. :)

2014. nov. 11. 00:21
 14/24 anonim ***** válasza:
8%
Elfogadnám, de valószínű én is új hobbi után néznék... :)
2014. nov. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz. Össze sem jönnék ilyen lánnyal, de ha közben derülne ki, még utoljára meghágnám izomból aztán kalap kabát.
2014. nov. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Jó kis hobbi.. XD elég pervi. De ha már megcsal minek kellesz neki nem értem ha mindig más jut neki..
2014. nov. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Ilyen hobbit én is élveznék. Szűz csajokat kúrogatni.... :D


20F


Ki csatlakozik? :D Vannak bőven :D

2014. nov. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én megszo ptatnálak aztán leh uggyoználak...
2014. nov. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

[link]


-ha van is ilyen "hobbi", mellette biztos nincs párkapcsolata

2014. nov. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Több, mint egy évtizeddel idősebb vagyok és egy évtizede nem szűz, dee... :-D lehet, hogy állnék a rendelkezésére én is :-D


(mivel esélyes, hogy egy segítőkész, odaadó, figyelmes stb csaj az illető, mégha van is valami fura... :-D na meg végre megdugná valaki rendesen őt is :-D )

2014. nov. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!