Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érettebb nők! Ti el tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettebb nők! Ti el tudnátok képzelni egy huszonéves sráccal komolyabban?

Figyelt kérdés

A kérdés szigorúan teoretikus! Csak a véleményekre vagyok kíváncsi, nem ismerkedős jellegű a kérdés. Inkább 35 felett érdekelne a nők véleménye. Összejönnétek egy 23-24 éves sráccal, ha komolyan gondálná az illető? Tehát szigorúan NEM szexkapcsolatról lenne szó és az illető érettebb lenne a koránál, tehát nem az a fajta, akinek bulizásból áll az élete és értelmesen el is lehet vele beszélni komolyabb dolgokról is.


[A kérdés kiváltója, hogy személy szerint vonzónak találom az érettebb nőket, mert valahogy komolyabban vehetőek mint a korombéliek többsége.]



2014. febr. 20. 10:16
 1/10 A kérdező kommentje:
gondolná*
2014. febr. 20. 10:18
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Én biztosan nem. 35 felett már szülni se nagyon kéne, mert rengeteg probléma és komplikáció felmerülhet, de nyilván egy 23 éves srác, még ha érettebb is a koránál, nem fog azonnal elköteleződni, és gyereket vállalni. Számomra nagy ez a korkülönbség.
2014. febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen, eltudnék képzelni kapcsolatot, komolyabb dolgot fiatalabbal kb. 20 évessel is, ha olyan, ha egyezik az értékrendünk, hasonlóan gondolkodunk, megvan a kölcsönös vonzalom.
2014. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Egy kövér 30-as nő bmilyen korú pasival el tudná képzelni.
2014. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen de erre csak egy srác van aki kellene!!

Nem minden 30-on felüli nõ kövér!:)

2014. febr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sanker ***** válasza:
47%

A korkülönbség nem akadály, ha mindkét fél komolyan akarja és fel meri vállalni. A társadalom elítéli a korkülönbséget, de ezzel nem kell foglalkozni, csak a kettőtök dolga. Legyetek boldogok együtt, így a környezeted elfogadja, hogy egy pár vagytok. Gyerek nem számít! Ha már van gyereke, fogadd el őt, mint a tesódat, ha látja, hogy szereted a gyerekeket, a családot, akkor megbízik benned, ez nagyon fontos a kapcsolatban. Ha szeretne tőled gyereket, akkor örülj neki, megtiszteltetés, hogy téged akar gyereke apjának. Viszont kétszer is gondold át, mivel jár ez, mire vállalkozol.


19 éves voltam, mikor majdnem összejöttem egy 38 éves anyukával, ő szólított le egy buszmegállóban. Csak azért nem sikerült, mert ilyen sose történt velem, hogy idősebb nő kezdeményez, és nem tudtam mit kell csinálni ebbe a helyzetbe. Utólag jöttem rá, hogy életem egyik legnagyobb hibáját követtem el. Akit érdekel a történet, annak privátban megírom.


Egyébként most egy társkeresőn levelezek két,idősebb nővel,már 1 hónapja. Az egyik 41 a másik 47 éves.


22/F örültem, hogy elmondhattam véleményem :)

2014. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6.! Engem érdekelne, leírod nekem privátba. 3. válaszoló voltam.
2014. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy! Nagyon is!
2014. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez komoly, hogy még 25 körül is az állandó bulizás a gond? :/

Én meg abban reménykedtem hogy majd eltelik pár év és nem az lesz a korosztályomban hogy a piálás körül forog a világ...

Lehet nekem is följebb kéne keresgélnem..

21/F

2014. febr. 21. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sanker ***** válasza:

6-os vagyok!


Én azért vonzódom az idősebb nőkhöz, mert elegem van a saját korosztályomból, akiknek csak bulizás, szórakozás az élet. Nem kedvelem ezt az életstílust. Az idősebb nőkben találom meg azokat a tulajdonságokat, ami nekem megfelel. Fejben sokkal érettebbek, máshogy gondolkoznak, máshogy viselkednek, máshogy cselekednek.

2014. febr. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!