Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS, rosszul vagyok, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS, rosszul vagyok, és nem tudok kilépni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos, a barátommal már 3 éve vagyok együtt.

Ez egy függő kapcsolat. A családi gondjaimban Ő volt számomra a menedék, a támasz. AKármi van nem tudok elszakadni a barátomtól, hiába nem szeretem, és amióta vele vagyok, befelé forduló és zárkózott lettem.

Ma is találkoznunk kell, és nem akarok vele, de úgy érzem nem mndhatom le! Mintha egy börtönben lennék. Tudom, hogy bután hangzik, és akaraterő kérdése, de úgy érzem bele pusztulok. Így telik el minden hét. Amikor jön a találkozás, sírok, hogy nem akarok, de úgy érzem muszáj, így elmegyek, aztán üresen jövök haza. Úgy érzem bele pusztulok ebbe. Nem kényszerít senki, mégis azt érzem belül, hogy muszáj...ez mi?:( És mikor lesz vége?

5 kilót fogytam a stressztől, romlott a teljesítményem, de ki akarok ebből jutni.


2014. okt. 30. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb az első dolgod hogy ezt elmondd a barátodnak.
2014. okt. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mond el az igazat!nem fog neki örülni az biztos,de nem hiszem hogy azt akarná hogy maradj vele,ha neked ez ennyire rossz.
2014. okt. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mond el az igazat
2014. okt. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Mondhatni a vele szemben való tiszteleted tart ott. Mondd el neki és utána el tudnál majd repülni olyan boldog leszel.
2014. okt. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pszichológus segítsége kellene neked...
2014. okt. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalább szexeltek is, úgy ahogy ő szeretné te meg éppen nem is szereted azokat a dolgokat??
2014. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!