Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti emiatt megharagudnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti emiatt megharagudnátok?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja vagyunk együtt barátommal, mindketten 18 évesek vagyunk. Hét közben sokat találkozunk, hétvégén is átjön, vagy én megyek át hozzá. Általában 8- fél 9-ig vagyunk olyankor együtt valamelyikünknél.

És újabban mindig kérdezi, hogy nálunk alhat -e , vagy én ott alszok-e. Engem anyuék tuti nem engednének, őt úgy, hogy én az emeleten alszok ő meg a földszinten. Mindig is szigorúan fogtak, sose engedtek sehova, ráadásul első gyerek is vagyok, gondolom szüleimnek is új még a helyzet.

Szóval srácok ti megharagudnátok a barátnőtökre, ha még kb 1-2 hónapig (addigra talán még tudom beszélni itthon, hogy nincs mitől felni )nem tudnátok nála aludni?

Vagy ha ezt így konkrétan elmondaná a barátnő, ahogy most leírtam?



2014. nov. 7. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem haragudnék meg! Nekem is volt már ilyen :)

19/F

2014. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
18 évesen ez szánalmas... nem haragudnék rá, viszont jól kiröhögném
2014. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten toleráns embernek tartom magam és én megérteném, mert rosszabbal is találkoztam már... tehát... ha ezt így elmondod neki, valószínűleg megérti... 17F
2014. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
uristen
2014. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Emiatt nem, amiatt, viszont kicsit zabos lennék, hogy annyira kifordított gondolkodású, hogy inkább az internet népét kérdezi, mint engem. De hát ez van...
2014. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#2, nem szegény Kérdezőt kellene kiröhögni, ugyanis ez nem az ő hibája! A szülők csinálják, amit csinálnak, nyilván nem a kérdező tehet erről. No de mindegy.


Kérdező, beszéld meg őszintén a pároddal, ha szeret, biztosan megértő lesz! Ne aggódj, mondd el neki nyugodtan. :)

2014. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, ha szeret akkor megéri várnia rád mindenben :)
2014. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon szigorúak a szüleim és nem is engedték meg, hogy együtt aludjak a barátommal sokáig. Kb. fél évig tartott mire megengedte, hogy ott aludjak a barátomnál, már előtte lefeküdtünk, ami ki is derült, szóval tudták, hogy már megtörtént amitől féltettek ( első barátom és én meg az egyetlen lány gyermekük vagyok). Viszont barátom nagyon sok idő után alhatott csak itt. Legalább 1.5 év eltelt mire anyukám belement. Én nem bántam meg és amikor beszéltem erről a barátommal akkor őt se zavarta egyáltalán.

Én 17 voltam amikor megismertem a barátomat, akkor ő 22. Szóval még ha a barátod idősebb lenne, szerintem akkor is megértené. Mi 4 hónap után feküdtünk le először és ezt is kérdeztem tőle, hogy nem zavarta, hogy ennyit kellett várnia, amire meg azt mondta, hogy többet is várt volna, mert mindig őszintén megmondtam, hogy mit gondolok és amikor úgy éreztem akkor meg tudta, hogy tényleg készen állok rá:)!!

Szóval szerintem vannak még normális palik, remélem te is ilyet fogtál ki.

Mi most már 2.5 éve vagyunk együtt és minden csodás, szóval ne foglalkozz senkivel, az a lényeg, hogy nektek jó legyen, barátok, haverok mondhatnak bármit...

19/N

2014. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki így, ahogy van (legalább látja, hogy te szeretnél vele aludni).

Ha 1-2 hónapig nem alszol vele, az még jó is (3 hónap sokaknál már kritikus pont).

2014. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!