Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyik legjobb haverja bekavart. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 22 éves vagyok, a barátom 23. 2 éve vagyunk együtt.

A barátomnak van (vagy volt) egy gyerekkori haverja, akivel mindent megosztott és sok mindenen keresztülmentek.

Kb. egy éve a barátommal "szakítottunk" három napra, tovább nem bírtuk egymás nélkül. Nagy balhé volt, a barát is győzködött minket, hívogatott minket, hogy ne csináljuk már, összeillünk stb... Aztán másnap rám írt, hogy akkor biztos végleges, lejön hozzám és meghív egy italra a közeli városba egy bárba. Én beleegyeztem, meg is jegyeztem, hogy mennyire aranyos, biztos kiakar békíteni. Mire odajutott volna, hogy lejön, addigra mi kibékültünk a barátommal, örültem, mert azt hittem, lefogja hozzánk hozni, de visszamondta, kifogásokat hozott. Utána nem sokkal elmentünk közösen bulizni a többiekkel, ideadta a haver az autóját, hogy majd én vezessek, ők részegek lesznek. A barátom előtt halomra dicsért, de a részegségnek tudtuk be, csak nevettünk rajta. Aztán elkezdett nekem pár hétre rá írogatni, hogy én ilyen meg olyan szép vagyok, és ha tehetné, összejönne velem, ezt a barátom meglátta és kiakadt, balhéztak egyet, de kibékítettem őket. Megmondtam a barátnak, hogy többet ilyet nem akarok, ne beszéljünk. Mondta, hogy beszéljünk, nem fordul elő többször ilyesmi. Aztán nem rég, kb. 2-3 hete felhívott engem részegen, köszönni se hagyott, csak mondta, hogy figyeljek rá, fontosat akar mondani. Elkezdte mondani, hogy én vagyok álmai nője, nagyon szép vagyok, kedves és hogy szakítsak a barátommal, én nem illek hozzá, de mi nekünk lenne jövőnk és alapítsunk családot... egy gubanc volt... a telefonom elég hangos kihangosítás nélkül is és a barátom ott volt. Kikapta a kezemből a telefont és elkezdett ordítani. Majd facebookon leírta a véleményét neki, le is tiltotta. Most megint összevesztek, jelenleg a barátom át akar menni és megverni, mindennek lehordja. Nem rég kiderült, hogy a másik barátjának is tetszem, csak Ő tiszteletben tartja a kapcsolatunkat, de a barátom már ki van akadva.

Esküszöm nem öltözködöm kirívóan, nem kacérkodok, nem flörtölgetek. A barátaival csak akkor találkozom, ha Ő is ott van, nyilván rám szólt volna, ha nem megfelelően viselkedek. Azt mondták, hogy laza és vicces is vagyok és őszinte, tetszik a stílusom. Úgy viselkednek, mint a tinik... és olyan szituban is érzem magam...

Ne menjek többet ki velük? Hogy lehet ennyire hülye ez a "barát"? Hogy békítsem ki őket megint?



2014. nov. 9. 00:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%

Etesd meg a disznókkal a r**ohadékot!

Ez a legjobb módja, hogy ne maradjon bizonyíték!

Vidéken alkalmazzák!

2014. nov. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
megoldás ha tényleg a barátodat szereted h hármasba leültök és a pasid előtt mondod ennek a "barátnak" hogy akármi van lesz ti együtt maradtok a pasiddal és ha valaki kavar az az ő műve lesz ezt a pasid is tudni fogja.
2014. nov. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
szereted a barátodat?
2014. nov. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

#1


Nem emlészem hogy ezt írtam voln...


Várjunk csak!!! EZT NEM IS ÉN ÍRTAM!!!


ÜZEMZAVAR!

2014. nov. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

2-es vagyok jaja hármas jót kérdez

még annyit elfelejtettem h ha igazán szereted a barátodat akkor te fogod ezt megoldani és nem hagyod h egymásnak essenek

csak ha tetszik neked ez a marakdásos szitu akkor nem teszel semmit és élvezed

2014. nov. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Közösen tervezzük az életünket, számunkra a Világ egyik legtermészetesebb dolga, hogy együtt maradunk. Mindennél jobban szeretem, 2 év után is azt érzem, hogy egy fiú sem ingathatna meg az érzéseimben. Nagyon szeretjük egymást, már össze is költöztünk :) Sajnos ezt nem mindenki tartja tiszteletben...

Mondtam, hogy üljünk le beszélgetni hárman, de a barátom nem akar, én meg nem akarok már beszélni a barátom haverjával.

2014. nov. 9. 00:24
 7/19 anonim ***** válasza:
Quixote mi van? Boot time!
2014. nov. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

akkor itt a barátod is hülye a másik baráton kívül

első dolgom lenne h elhívnám a srácot valahova hármasban és leközölni neki h csákó mi együtt maradunk ha a fejed tetejére állsz is

2014. nov. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mármint úgy nem beszélni, hogy kikérni erről a véleményét. Ha a barátom nem akar leülni, akkor én nem írok rá "csak úgy" már... Ha a barátom akarná ezt a beszélgetést, akkor is neki mondanám, hogy Ő dobja fel neki az ötletet. Kellemetlen, de valahogy el kellene ezt simítani.
2014. nov. 9. 00:27
 10/19 anonim ***** válasza:

Ezt én is megjártam, csak a kapcsolatban én voltam a lány barátja, akit körülrajongtak állandóan a srácok. Hidd el, hogy ha te ezen polemizálsz, akkor elég csak ha nemet mondasz mindig. Semmi mást nem kell.


A barátodat meg nyugtasd meg, majd lecsitul és nem lesz baj. A kibékítést meg felejtsd el. Gyakorlatilag a becsületén esett csorba. Majd megbeszélik, ha akarják. Te ne erőltesd.


Az én esetemben az volt a gáz, hogy ezeket a dolgokat nem tudtam meg általában, vagy ha mégis, az exem elbagatellizálta őket. Aztán persze széttette minden egyes alkalommal a lábát valakinek.


8: Miért hülye? Én sem találkoznék a gyerekkel pont azért, mert nem akarok a rendőrségre rohangálni... már ha érted, hogy mire gondolok.

2014. nov. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!