Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek volt már hasonló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már hasonló, hogy egy nálatok sokkal idősebb ember próbált közeledni felétek?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen, van egy 57 éves ember, és többen mondják, hogy teljesen mésképp néz rám mint más nőkre, másképp hülyéskedik velem. És sajnos kénytelen vagyok vele kommunikálni, nem menekülhetek el, de visszafogott vagyok abszolút, nem gondolom hogy hibás lennék ebben. Mellesleg szimpatikus is, persze mint ember, nem mint férfi, és ráadásul a felesége is ott dolgozik aki persze nem veszi észre hogy viselkedik velem a férje. Nem durva dolgokat csinál, csak másoknak is feltűnik.. Volt hasonló veletek, vagy ez elég ritka dolog? Engem kicsit zavar, de mivel erről eddig sem beszéltünk nyíltan, ezután sem szeretnék. 30/L
2010. jan. 27. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Egyszer mikor egy Death metál koncin iszogattunk a haverokkal, odajött hozzánk egy kb 80éves aszott mami hogy úgy látja társaságra van szükségünk, és hogy szívesen belevisz a tutiba (értsd meg akarta magát toszatni) Természetesen elküldtük a rohadásba hogy menjél haza luszeszítát nézni mami :)
2010. jan. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ez is a munkahelyi stressz része. Semmiképp se beszélj erről a dologról a munkatársaddal vagy a feleségeddel. Fogd fel úgy, hogy szimplán kedves hozzád
2010. jan. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak közvetlenebb emberek,és zárkózottabbak.Ha nem vagy Vele túl közvetlen,és mutatod felé azt,hogy eddig és ne tovább,akkor úgy gondolom,hogy nem lehet baj.Ha esetleg mégis átlépne egy határt,szólj a feleségének,nehogy félreértés legyen belőle,és Rád kenje az egészet a vén szivar! (Egyébként az idősebb férfiak szívesen ugratják a fiatal csajokat,ez szokásuk.Lehet,csak hülyeségből van.Főleg,hogy a felesége is ott dolgozik,nem biztos,hogy ekkorát kockáztatna.)
2010. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezz ra milyen protkoragasztot hasznal,mert az apukadnak szeretnel venni es tanacstalan vagy.Tuti leszall rolad.
2010. jan. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolón fetrengek :DDD

nem jön hogy elhiggyem,80éves mamó death metal koncerten vadászik tetkós rockerekre???

2010. jan. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem egy 85 éves bácsi kezdett el udvarolni nyáron. Jártam hozzá segíteni a ház körüli munkákban és elkezdte mondani, hogy neki még igénye van a szexre és hogy milyen kedves lány vagyok, estébé.

A második ilyen alkalom után szó nélkül leléptem, mert nem tudtam mit kezdeni a helyzettel húszévesen. Bunkó dolog volt, meg tök jól fizetett, de nem tudtam lekezelni a dolgot.

2010. jan. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Első vok: Pedig tényleg :DLövésünk sincs mit keresett ott, lehet h az unokáival volt, vagy mittudomén, lényeg h egyszer csak odajött, aztán a többit tudjátok
2010. jan. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Velem állandóan ez van, már félek az idősektől is emiatt. Mindig kikezdenek velem, még rokon is, ismerős, barátnőm apja, nagymamám élettársa, soroljam még? Nem is vagyok egy különös jelenség, átlagos 25 éves vagyok, szóval nem értem miért pont én vonzom ezeket?!

Én azt mondom maradj távol az ilyenektől ha tudsz.

2010. jan. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajna nem csak szimplán kedves, több irányból hallottam a véleményeket, és mikor mondtam hogy ez hülyeség, mindenki azzal jött, hogy csak nekem nem esik le.. És belegondoltam és tényleg. Persze ezt akkor csinálja amikor nincs ott az asszony.. Nem is lépek át egy bizonyos határon, az a baj, eddig normálisan viselkedtem vele, tudtam nevetni is, de már feszélyez a dolog.
2010. jan. 27. 23:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Hasonló szituban mindig célozgattam a feleségére meg az én férjemre. Kellett neki pár hónap, meg néhány durvább beszólás, de abbahagyta.
2010. jan. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!