Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek volt már hasonló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már hasonló, hogy egy nálatok sokkal idősebb ember próbált közeledni felétek?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen, van egy 57 éves ember, és többen mondják, hogy teljesen mésképp néz rám mint más nőkre, másképp hülyéskedik velem. És sajnos kénytelen vagyok vele kommunikálni, nem menekülhetek el, de visszafogott vagyok abszolút, nem gondolom hogy hibás lennék ebben. Mellesleg szimpatikus is, persze mint ember, nem mint férfi, és ráadásul a felesége is ott dolgozik aki persze nem veszi észre hogy viselkedik velem a férje. Nem durva dolgokat csinál, csak másoknak is feltűnik.. Volt hasonló veletek, vagy ez elég ritka dolog? Engem kicsit zavar, de mivel erről eddig sem beszéltünk nyíltan, ezután sem szeretnék. 30/L
2010. jan. 27. 23:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a protkós beszólás teljesen jó, azzal egy életre elvennéd a kedvét
2010. jan. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én jártam már egy 20 évvel idősebb férfival,de ő nagy csajozós volt.Talán azért jöttem be neki, mert fiatal vagyok,de egy idő múlva már zavarta az, h.akár a lánya is lehetnék, szóval véget vetett a kapcsolatnak.Szóval vannak ilyen pasasok, talán szükségük van arra, hogy még férfinak tekintsék és nem egy öreg papinak.
2010. jan. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

az ilyennek be kell szólni, mert különben mindig próbálják feszegetni a határokat

és megsértődni csak neked van jogod :)

2010. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!