Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a barátom mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátom mikor fogja megkérni a kezem?

Figyelt kérdés

2 éve együtt vagyunk. én nemsokára leszek 19, ő meg 20 lesz a nyáron. már mióta ismerjük egymást tudjuk hogy mi vagyunk az 'igazi' egymásnak. nekem nagyon fontos a házasság és ezt ő is tudja. már régóta mondogatja, ha kérdezem, hogy 'nemsokára' megkéri a kezem, de nem történt eddig semmi, és nem tudja ő se pontosan, hogy mit jelent az, hogy 'nemsokára'. amúgy nemsokára összeköltözünk, és már a baba is tervben van, de a házassághoz nagyon furcsán áll hozzá. szerintetek miért lehet ez? nyilván nem fogom ráerőltetni a házasságot/eljegyzést amíg/ha ő nem akarja, de jó lenne tudni. de hiába kérdezem, nem tudja megmondani, hogy mi zavarja ennyire. azt szokta mondani sokszor, hogy 'minek sietni ilyen fiatalon, úgy is együtt leszünk amíg meg nem halunk.' én meg erre azt szoktam mondani, hogy 'ha úgy is együtt leszünk amíg meg nem halunk,akkor nem mindegy ha fiatalon házasodunk?'

ja és házasodni nem pont most szeretnék, elég lenne a jegyesség is egy darabig, szóval nem az lenne hogy eljegyzés után rögtön házasodnánk és ezt ő is tudja.

mit gondoltok? mit tehetnék?



2014. nov. 11. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. február 17-én.
2014. nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd ha el akar venni feleségül...
2014. nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon fiatal vagy még. Én nem engedném senkinek se meg, hogy 25 éves kora alatt házasodjon gyerekfejjel. Most esküvő, aztán két év múlva válás, közben szülsz egy gyereket is. És ott leszel egyedül, gyerekkel, semmi foglalkozásod nem lesz, hamar kiégsz és megöregedsz. Inkább tanulj, éld ki magad, és öt év múlva gondolkodj házasságon és gyerekeken. A barátod nem akar elvenni, hamarosan szakítani is fog, mert nagyon erőlteted ezt a témát.
2014. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mindegy hogy milyen idős vagy amikor házasodsz, ha 35 évesen lenne esküvője valakinek, arra sincs garancia hogy nem válás lesz a vége.
2014. nov. 11. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekesen gondolkodsz.
2014. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó, mindenki aki ismer tudja hogy nem vagyok gyerekes. de kíváncsi vagyok hogy miért gondolod így?
2014. nov. 11. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyerekes vagy mert amit leírtál abból egyértelmű hogy a srác nem akar házasodni. Csak azért mondja mert tudja hogy neked ez fontos. Neki meg te vagy fontos... a házasság nem.
2014. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmit se tehetsz... Ha túl sokszor beszélsz róla, csak még jobban ellenére lesz a dolog. Szerintem hagyd békén pár évig, két év együttélés szinte semmi. Az ötödik után már joggal kérdezhetsz rá a dologra.

38/N (13 éve házas)

2014. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!