Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kisgyermekes elvált anyukák miért találnak olyan nehezen párt maguknak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 19:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mert a gazdag, macsó, jópasik nem szeretnek gyereket nevelni.
2014. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%

Azért, mert úgy tűnik, a pasik jó része eképp vélekedik, mint itt előttem leírták. Vannak azért kivételes férfiak is, akik a nőt akarják, csak őt, az ő személyét, a körülmények ellenére is. És összebarátkoznak a gyerekkel, és kialakulhat egy jó kapcsolat. Nem ugyanaz mint egy sajáttal, de akkor is lehetséges másét is megszeretni.


Csak a mai világ az önzésről szól és még saját gyereket sem akarnak sokan vállalni, nemhogy másét.... :-(

2014. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#12


Miért akarnák? Jobb kérdés: Miből?


47 ezerből amiből "meg lehet élni" vagy a szociális segélyből? Vagy az átlagmelós 80-100 ezres alamizsnájából?

2014. nov. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
18%
Vajon ki akar egy levetett kapcát? Nyilván nem véletlenül lett elvált kisgyermekes anyuka.
2014. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést hányszor teszik még fel?

A korábbiakban is az derült ki, hogy sokan nem szeretnének gyerekes anyukával összejönni. Azóta sem változott a helyzet.

2014. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyrészt sokakat elriaszt, másrészt a gyerekes anyukák nem nagyon mozdulnak ki olyan helyekre, ahol ismerkednének. Na meg egy idegen meglátja az utcán, nem tudja, hogy annak a gyereknek az apja már nincs velük.

Nálam például nem lenne akadály, ha szeretném a nőt, és ismerkedéskor sem lenne kizáró ok. De mindannyian mások vagyunk.

2014. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

14# nem fetétlenül kell az anyukát hibáztatni. Az is előfordulhat hogy neadjisten meghalt az apa, vagy meg kettyúlt és le lépett egy csinosabb nővel; meg, fel lehetne még néhány okot sorolni.


Nem egész 1éve én is próbáltam meghódítani egy anyukát, csakhátugye nem tartozom a gazdag, macsó kategóriába, ezért tojt az orrom alá a nő.

2014. nov. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Párt találni nem nehéz.

De olyat, aki elfogadja a gyereket, normális + még vonzódok is hozzá (mert nekem az kell egy kapcsolathoz, sajnálom).... na olyat nehéz, és inkább az egyedüllét, mint egy megalkuvásra épülő kapcsolat.

(14-esnek meg annyit, hogy minden eset más, sosem tudhatod, mi van a háttérben.)

2014. nov. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
14-es: levetett kapca? Téged hagytak már el? Mert akkor te is levetett kapca vagy. Azon kívül nem kell más gyerekét eltartani. Én pl. remekül eltartom a gyerekemet a saját fizumból és a gyerektartásból. Nekem azért kellene partner, hogy ne legyek egyedül, nem pót apának.
2014. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!