Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az igényei miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az igényei miatt lesz valaha normális kapcsolata, családja, gyereke egy ilyen lánynak?

Figyelt kérdés

Van egy csinos 30 éves kolléganőm. A lány szeretne már kapcsolatot, de az igényei szerintem nagyok és nem jók. Ami neki fontos, hogy helyes jó pasi legyen, valamit egzisztenciálisan is nagyon jó legyen, magas fizetés, karrier. Már 30 éves és nagyon régóta szingli talán ezért...!?

Talán az igényei miatt nem lesz normális kapcsolata?


2014. jún. 28. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyi? Ez a kettő? Ha csak ennyi, simán talált volna már valakit.
2014. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy fog találni valakit magának.
2014. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Ennyi? Ez a kettő? Ha csak ennyi, simán talált volna már valakit."


Igen ez a kettő. Nem az a kérdés hogy fog tudni találni valakit, hanem inkább az hogy ezek az igények vajon elég-e egy hosszú boldog kapcsolatra, amiből gyerek, család lesz?

2014. jún. 28. 18:46
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyilván fog találni, de vajon ilyen igényekkel, nem az lesz mindig, hogy max. csak 2 éves kapcsolatok lesznek.
2014. jún. 28. 18:47
 5/9 anonim ***** válasza:
En is ismeek ilyen lanyokat. A kerdest en is feltehettem volna. Szerintem gazdag okos es helyes pasit nagyon nehez fogni, es igen, ezek a lanyok vegul egyedul maradnak.
2014. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdés az is, hogy ő milyen kvalitásokkal rendelkezik. Ha nem csak kapni akar, hanem adni is tud, akkor lehet jó és hosszútávú kapcsolata. Minden esetre az nem túl pozitív, hogy ez a két dolog az, ami alapján választani akar.
2014. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tipikus kiskosztümös, magassarkús titkárnőcske, aki a főnökkel dugdosgatott.
2014. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kolosszus22 ***** válasza:

Nem, nem elég, ezek meglehetősen felszínes igények, nem csoda, hogy még mindig egyedül van, barátnőd még hírből sem hallott szerelemről. Sajnos ez korunk népbetegsége, 30 éves, pikk-pakk elrepül az a pár év és már rizikós lesz neki a szülés is. Ismeretségi körömben is van pár ilyen nagy igényű, akik végül felcsináltatták magukat gyorsan 35 éves koruk előtt pénzesebb, de megbízhatatlan ürgékkel, akiket fejnek pénzzel és a gyereket egyedül nevelik. A barátnőd fejében, gondolkodásában vannak gondok, amíg így áll hozzá az élethez, párkapcsolathoz, sanyarú sorsa lesz.

27F

2014. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nehezen fog találni valakit. Már csak azért is mert nekem sokkal hosszabb az elvárási listám. Viszont a pénz/egzisztencia/magas fizetés a pasi részéről nem volt benne... de akkor is sokkal több elvárásom volt, és mégis találtam szerelmet (5 év alatt 1 pasi felelt meg az elvárásaimnak) akivel azóta is vagyok már házasságban. És sokkal fiatalabb is voltam amikor anno megtaláltam. 24 éves.


Szóval szerintem nem nagyon lesz pasija, csak ha talál olyat akit ez nem zavar. Mert az ilyen nő a pasi pénzét akarja költeni, amit sokan nem tűrnek, és igazuk van.

2014. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!