Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki sose csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki sose csókolózott a párjával?

Figyelt kérdés
Mi az oka nálatok?
2014. nov. 13. 13:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
nem értem a kérdést...akkor meg mitől a párja ha nincs köztük semmi, még egy csók se csattan el? :O
2014. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Attól a párja hogy szerelmesek, együtt élnek, stb. Biztos van aki nem mer, nem akar, nem szeret csókolózni... vagy esetleg olyan rosszul csókol a párja. Ezekre vagyok kíváncsi. Kinél hogy van? Én például nem merem megcsókolni a párom. Béna vagyok ha csókról van szó, az kellene hogy irányítson a pasi... de a párom sose csókolózott, így ő biztosan nem fog irányítani.
2014. nov. 13. 13:30
 3/17 anonim ***** válasza:

és mi van ha béna vagy? "gyakorolj" :P

tényleg...lehet most béna vagy és a párod soha nem csókolózott itt az ideje tanulni...

2014. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hát én majdnem nem.


Ok? Olyan béna vagyok hogy az ihaj. Már-mér rémálomszerűen rossz.

2014. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#3


Hol lehet ezt megtanulni?

2014. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
akárhol ahol csókolod a partnered :) am youtube-on is van egy csomó csókolózást tanító videó :D volt belőlük régen baki videó is :D
2014. nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#6


Remélem! Mert jelenleg ott tartok hogy legközelebb mikor kezdek "összeismerkedni" valakivel hogy félek a perctől mikor erre kerülne a sor.


Még tovább tetézi a bajt: nem én vagyok a csaj.

2014. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Van.

A párom (férfi), nem szeretem ahogy csókol. Többször próbáltuk már, de nem akar jó lenni. Úgyhogy inkább nem csináljuk, mert ha bele is kezdünk, minden vágyam elszáll.

Csak már nagyon vágynék egy jó csókra. Emlékszem mással pár csók és már tocsogott a bugyi.

23n

2014. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8


El fogod hagyni. Tapasztalat engem is elhagytam részben emiatt.

2014. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*elhagytak
2014. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!