Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki sose csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki sose csókolózott a párjával?

Figyelt kérdés
Mi az oka nálatok?
2014. nov. 13. 13:10
1 2
 11/17 vorarlberna ***** válasza:
2014. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Mi sem szoktunk csókolózni,mert valahogy nem jó, de együttélünk, szeretem.


Nekem is hiányzik egy olyan igazi, izgató csók, de minden másban a mostani barátommal jobb.

2014. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
40%
De el fogod hagyni csak még nem tudod
2014. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Remek, hogy így ismersz ismeretlenül :)
2014. nov. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
9#-es,8-as vagyok. Nem mondasz hülyeséget
2014. nov. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#12-es vagyok; Ha emiatt elhagynád a párodat, akkor nem is szereted igazán, vagy más gondok is lehetnek.


Nekem eszembe nem jutna emiatt. Együttélünk, remekül megvagyunk. Nem fogok kilépni csak, mert nem szeret csókolozni, nekem ez nem olyan lényeges dolog.

2014. nov. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nyilván más is van, de a rossz csók igenis sokat ront egy kapcsolaton.

Először csak rossz csók, utána már a szex sem megy mert nincs eléggé felizgulva az ember (csókhiány miatt).

A havonta, kéthavonta szex meg odatesz egy kapcsolatnak. Az már csak barátság egy idő után.


És most nem filozofálok hanem tapasztalatot írtam.

2014. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!