Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés
Nem szeretem már annyira és nem jó vele ő sem foglalkozik velem és tudom,hogy semmi értelme így és nagyon féltékeny is mondjuk egyszer megcsaltam de tud róla már régen volt de akkor is lekorlátoz nem mehetek szinte sehová nélküle csak egyszerűen nem tudok vele szakítani mert jó,hogy este mindig vele alszok és olyan megnyugtató,hogy van de már 2 jó pasit is elszalasztottam miatta pedig nagyon jól nézett ki és normális volt de elbasztam mert nem tudtam a barátomtól megválni ez már beteges nem érzem jól magam vele és mégsem megy a szakítás.Lehet csak a kötődés meg a szeretet mert 5 éve vagyunk együtt...
2014. nov. 13. 20:27
 1/1 RRR ***** válasza:

végy egy mély lélegzetet és köszönj el tőle

mielőtt megfojt a viselkedésével

2014. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!