Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal? :S

Figyelt kérdés

Októberben lesz 2 éve, hogy együtt vagyunk a barátommal. 2-szer szakítottunk már, mert mindig megtetszettek neki más lányok, rájuk mászott, ,titokban találkozgatott velük stb. Nekem meg elegem lett ebből... Most február óta vagyunk együtt újra, nagyon szeretem, újra bíztam benne, tudtam, hogy csak így kezdhetjük újra... a fb jelszavát is megadta, hogy lássam, ő csak engem szeret, nem fog más lányokkal írogatni se. 1 hónapja viszont úgy döntött, nem ad többet hozzáférést a fiókjához. Hát jó, mondtam neki, bízok benned, nem kell a jelszavad... aztán tegnap rájöttem, hogy mégis be tudok lépni. Ma kíváncsiságból el is olvastam az üzeneteit...(tudom, ez annak a jele, hogy maximálisan nem bízok benne) és egy lánynak bevallotta, hogy tetszik neki, majd röhögő fejekkel írta neki, hogy "barátnőm már nem tud belépni a fiókomba"...most talit szervezgetnek, nem a közelben lakik a csaj, de megoldják...nem tudom mit csináljak, az életemnél is jobban szeretem, de megint csalódtam benne...sírok mint az állat, nagyon rosszul esik, én soha nem tettem vele ilyet! :'(

Segítsetek!!

17/L


2014. aug. 20. 17:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
szakíts vele :\
2014. aug. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, minek, úgyis összejönnétek megint, nem? ...
2014. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Bad G-Sus ***** válasza:
szakits vele te kis butus!
2014. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát te nem vagy normális...Már az első szakítás után se kellett volna visszafogadni, de ez..?? Olyan mértékben néz téged hülyének és aláz meg amennyire csak lehet. Gratulálok, ha ezek után is vele maradsz. Én a helyedben szó nélkül lépnék le mellőle , meg sem indokolnám, letiltanám és törölném mindenhonnan , ha hívna nem venném fel.
2014. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

persze, már rég szakítani kellett volna

ennél te jobbat érdemelsz, ő csak hülyére vesz és kihasznál

2014. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
kamu
2014. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
dilis vagy?
2014. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Na ezért nem szakítunk kétszer meg tízszer. Csak egyszer, de akkor végleg. Látod, mennyi maflástól megkímélted volna magad?
2014. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Kerida ***** válasza:

Az mit jelent, hogy mégis be tudsz lépni? :O


Nem lehet, hogy csapdát állított csak?

2014. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha szakítani akarnál akkor már megtetted volna. Ez a kérdés is azért van kiírva, hogy legalább egy valaki mondja, hogy majd biztos megváltozik, maradj vele együtt, ezzel akarsz önigazolást kapni a már előre elhatározott ostoba döntésedre.

Ám ahogy érzed.

2014. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!