Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kamuzik, vagy tényleg nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamuzik, vagy tényleg nem a csajokat nézi?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy TUDOM, hogy a pasik megnézik a lányokat!

A problémám kb. 3-4 hete kezdődött.

Ültünk a barátommal egy padon, és amíg hozzá beszéltem(vagy fordítva), kb. rám se nézett, hanem végig csak a körülöttünk levő embereket bámulta. Ha jött egy csaj, azt még jobban. Onnantól kezdve az összes találkozáson ez volt. Ha jött egy csaj, szó szerint bámulta. Észre vette, hogy ez engem zavar, és ha már látja, hogy nagy a gáz, mindig megjegyzi, hogy: "De nem a csajt néztem...". Múltkor mentünk Pestre, és buszoztunk. Én leültem, Ő állt. Vele szemben pedig állt még egy csaj. Ahelyett, hogy rám figyelt volna, végig a csajt bámulta. Fogtam magam, és befordultam az ablak felé. Észre se vette, hanem nézte tovább a csajt.

Ma pedig az volt, hogy mentünk a járdán, és a túloldalt ment el az a csaj, akire nagyon féltékeny vagyok(a barátomnak tetszett, sőt, már együtt voltunk, mikor a csajnak olyanokat írt, hogy miért nem mondja, hogy szereti, meg ilyeneket). Nos, a barátom végig oda nézett, és amikor ránéztem, elkapta a fejét. Ez már NAGYON rosszul esett, és nem bírtam ki, megsértődtem, erre közölte, hogy Ő nem a csajt nézte, és, hogy köszöni szépen, hogy hiszek neki.

Most ilyenkor honnan tudjam, hogy mi van? Én is megnézem a pasikat, sőt, a nőket is, de amit a barátom csinál, túlzás.

Vagy lehet, hogy tényleg nem veszi észre? Akárhányszor felhozom a témát, mindig mondja, hogy de Ő nem a csajokat nézi. De ennek ellenére a következő alkalommal megint ez van, tehát hiába beszélek vele.

Az, hogy vissza vágok nem segít(volt, hogy utána fordultam egy srácnak, DIREKT, és észre se veszi).

Tényleg lehet az, hogy egyszerűen észre se veszi? Ez csak az utóbbi 3 hétben okoz gondot.


2014. nov. 13. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet,hogy kancsal
2014. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
?
2014. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért vagy olyan emberrel aki nem foglalkozik veled és beszélgetésnél sem tisztel meg avval, hogy rád figyel. Én nem értem a mai korosztályt. Szakíts vele. Találsz jobbat, ezt elhiheted.
2014. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1. Es az nem lehet, hogy direkt csinalja? Tudja, hogy teged ez idegesit, ezert hat csakazertis..aztan persze tagadja.

2. Siman bunko.

3. Szakitasra akar birni.

Megoldas: egyutt vagytok es latvanyosan nem rad figyel/nem feled nez: gyorsan tunj el. :D

2014. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Két fajta megfigyelés van a sima végig nézés és a méreketés.

Tuti megnézi a csajokat aztán vagy elgondolkozik vagy álmodozik.

Az, hogy mint ezt akkor teszi mikor veled van, s nem figyel rád bunkóság. Ha nem a csajokat figyeli akkor mit?

2014. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!:)

Nem, nem kancsal.:/Pedig az még jó magyarázat lenne.

Nos, azért nem szakítok Vele, mert 3 éve vagyunk együtt, és ez csak az utóbbi 1 hónapban ütötte fel a fejét, így valahogy meg szeretném oldani(ha lehet.:().

Ez, hogy eltűnök, nem is lenne rossz ötlet!:D Bár tuti, hogy én lennék a hisztis....:D

2014. nov. 13. 22:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
"mikor a csajnak olyanokat írt, hogy miért nem mondja, hogy szereti, meg ilyeneket"---és Te még vele vagy???
2014. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

5. válaszoló, általában mindig valami hülyeséget mond.

Pl. a hidat,(ami a csaj mögött van), vagy az adott ember ruháját. Múltkor ment el előttünk(nem pont előttünk, hanem inkább mellettünk) egy srác, és megjegyeztem, hogy milyen jó a cipője, mire a barátom már egyből vágta rá, hogy a nadrágja is, szóval nézte.

De a lányokat tetőtől talpig, sőt, sokkal jobban(direkt megfigyeltem).

2014. nov. 13. 22:33
 9/13 A kérdező kommentje:

6. válaszoló, igen.

Ez még régen volt(lassan egy éve). Nagyon nehezen léptem rajta túl, sőt, viszont tudom, hogy furcsa, de azóta teljesen megváltozott. Minden értelemben. Többen is mondták, hogy nagyon jó irányba változott a barátom, és azóta is még mindig nagyon sűrűn bocsánatot kér.

Reménykedtem, hogy javul a helyzet.

2014. nov. 13. 22:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy magannyomozo.:O
2014. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!