Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költözzek, vagy ne? Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
A barátom tatabányai születésű, én Pécs mellett élek. (250 km táv) másfél éve együtt vagyunk. Ő most itt él velem. Viszont azt szeretné, ha oda költöznénk az ő városába, mert oda közelebb lenne neki az ausztriai munkahelye. Igy 570, ugy meg csak 300 km lenne kb. Hetvegente jar haza. Nem szivesen költöznék..... Itt is mindig csak egyedül vagyok ,ott is ez lenne. Olyannyira mondjuk nem köt ide engem semmi. Max a munkám. Nem egy álom meló, álom fizetéssel, de régóta itt vagyok és tudom, hogy fix a helyem. Ráadásul, ha költözök, ott lesznek az iszákos tróger haverjai, akik amúgy is mindig ellenem uszítják. Azért nem fogok költözni, hogy ott is egymagam legyek hétközbe, meg azon idegeskedjek mindig, hogy mikor veszekszünk a haverok miatt. Ha nem megyek, előbb utóbb el fog menni szerintem egyedül is.... Mindig azt hallom, hogy mert ő ott született, neki ott a család stb. Tanács? mennétek a helyembe, vagy nem? egyebkent mar sok hosszú hónapot töltöttünk úgy, hogy 5-6 hetente találkoztunk csak, akkor még messzebb dolgozott. Kibirtuk ugyan, de engem nagyon megviselt es elegem van a tavkapcsolatbol. Ehhez kepest az egyutt töltött hétvégék mar nagyon jol kellene hangozzanak, de nem vigasztal.... Nekem ez asszem kevés.
2014. nov. 14. 05:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Hat igy visszaolvasva magam... ha nem én irtam volna a kérdést.... egyértelmű nemmel 'szavaznek'
2014. nov. 14. 05:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne menj...
2014. nov. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ocsmány egy város az a Tatabánya, én tuti nem költöznék oda. Egy rákos daganat ami az ország pofáján éktelenkedik.


Ha se téged, se őt nem köti igazán egyik városhoz sem akkor miért nem kerestek valami szép kis határ közeli várost?

2014. nov. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En gyerekkoromba eltem ott. Nincs vele bajom, nem errol van szo. Ő kötődik oda inkabb. Ő ragadzkodik oda
2014. nov. 14. 06:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne költözz. Ha azt tervezné, hogy te legyél a családja, akkor költözne ő. Ha komolyan venne téged, akkor már rég nem haverkodna olyanokkal, akik ellened uszítják. Nemhogy nem költöznék, de a szakításon is elgondolkodnék.
2014. nov. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En is elgondolkoztam, hogy hagyni kellene a fenebe... ahhh nehez nagyon :-(
2014. nov. 14. 07:08
 7/8 Dark27 ***** válasza:
vegyél egy zsebkutyát és ne költözz, lesz ami lesz alapon. Ha menni akar menni fog ha bele bolondulsz akkor is....
2014. nov. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Költözzetek Győrbe.
2014. nov. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!