Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őrjítően féltékeny vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrjítően féltékeny vagyok és szenvedek, ha a párom nálam jobb nőkkel beszélget. Mit tegyek ez ellen? Már pszichológuson is gondolkoztam.

Figyelt kérdés
A probléma az hogy nem nehéz nálam jobb nőt találni, szinte mindenki az, tehát elég gyakran kerülök ilyen helyzetbe. Nem olyan nők zavarnak akiket lát 5 percre mert a boltban eladók aztán ennyi..hanem az ismerettségi körében lévők, vagy a munkatársaink. Egy helyen dolgozunk, ahol volt már példa olyan szituációra hogy jött egy tökéletes kiscsaj, és az összes férfi odáig volt érte, folyton ő volt a téma mindenkinél, hogy milyen szép, milyen szexi. És ezekben a flörtölgetős beszólásokban persze ő is részt vett a többi férfi munkatárssal együtt. Borzalmas időszak volt ez nekem, ezt élni át heteken keresztül, aztán szerencsére gyorsan felmondott a csaj, és visszatért a nyugalom. Nálam nem azzal van a gond hogy konkrétan attól félek hogy a párom megcsal, lefekszik a nővel. Hanem már maga a tudat...hogy látom hogy ezerszer szebb nálam, kívánatos, és tudom azt hogy ezt ő is így gondolja, tudom hogy akár feláll neki rá ha a közelébe megy, hogy ha maszturbál rá gondol, sőt ha velem szexel akkoris rá gondol közbe. És összehasonlít minket és látja hogy, ő mennyivel szebb, és hiába szeret engem, hiába nem csalna meg soha, akkoris a tudat megőrjít, hogy én nem tudok neki "jócsaj" lenni soha, mert nincsenek olyan külső adottságaim. És alacsony, duci, kis-formátlan mellű vagyok, átlagos arccal, soha nem vehetem fel a versenyt a gyönyönyű nőkkel. Sajnos tudom hogy ő se a külsőmbe szeretett bele, hanem a személyiségembe, voltak erre utaló célzásai, talán ez is ront a helyzeten.
2014. nov. 14. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is rettentően féltékeny típus vagyok
2014. nov. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A féltékenységed az önbizalomhiányból fakad és ezzel simán el tudod üldözni magadtól a párod. Csinálj olyan dolgokat, amik önbizalmat adnak, pl. vegyél magadnak egy szép felsőt/ruhát, csináltasd meg a hajad. Esetleg meg is lepheted vmi finom vacsival és romantikus estével a párod, varázsold el. Biztos tetszeni fog neki, ez pedig felturbózza az önbizalmad.
2014. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó jókat irt! Annyit még hozzátennék,hogy TE VAGY A NŐ! Izguljon a pasas miattad;)
2014. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Már pszichológuson is gondolkoztam."


Akkor ne gondolkodj hanem menj el hozzá.


Ahogy 2. írta az önbizalom, és a kisebbrendűségi komplexus nem két mondatos téma feloldani.


A fejedben kell rendet rakni. Téged szeret, és ennek van egy oka.

Fontos megértened.

- Téged szeret és ennek oka van

- Mindig lesz bögyösebb, szexisebb, helyesebb arcú, ennek sosem lesz vége

- Érsz annyit mint mások, ha nem többet.

- Ha meg akarna csalni meg is fog. Amíg meg nem akar, esélyes, hogy nem teszi

- Ugye nem te akarod meghatározni kire gondol közben?

- A farok olyan, hogy feláll olykor. Szokj hozzá, ez változni nem fog.


És végül...

- Ha ezt egyedül vagy segítséggel nem sikerül kezelni, biztos lehetsz benne, hogy csak idő kérdése és elhagy, mert nem bírja.


Mondom másképp: Ne a nagy mellektől félj. Hanem attól akinél kiállhatatlanabb vagy :)

2014. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A pasid téged választott valamiért. Tehát te vagy a nyertes. Ha valamikor valamiért mégis mást választana, akkor is mindig lesz valaki aki téged akarna választani, tehát TE mindig nyertes leszel. Így gondolkozz. :)

Lehet, hogy beszélget másokkal, de este veled fekszik le és veled kel fel nap mint nap. Te kapod belőle a legtöbbet. Ne birtokolni akard.

2014. dec. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!