Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy távkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy távkapcsolatot mennyire nehéz szétbarmolni egy harmadik félnek?

Figyelt kérdés

én vagyok a harmadik :D


kb 2 havonta találkoznak


ilyen ha 'tényleg tetszik, akkor hagyd békén, te szemétláda' című kommentekkel ne is erőlködjetek


2014. nov. 14. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
nem nehéz
2014. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tippek?
2014. nov. 14. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, hogy fiú vagy-e vagy lány, de ha fiú, akkor egyszerű! Hajts rá! Én is így voltam, bár nem távkapcsolatban, de kb annyit találkoztunk, és egy harmadik fél "nyitotta fel a szemem", hogy van jobb is. Hajrá!


L

2014. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha a srác szereti a barátnőjét, akkor sehogy nem fogod tudni.

elég gáz amúgy már maga a kérdésed, hogy rosszat akarsz okozni másnak, szétbarmolni egy kapcsolatot.


btw, te is ilyen lelkibeteg k**va vagy, akit az hoz izgalomba, ha egy barátnős pasira hajthat?

vagy csak egy f**zkalap, nem tudom, fiú vagy-e vagy lány. :/

2014. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

leszarom, hogy van barátja, a véleményedet is leszarom(igen, én vagyok srác), engem a lány érdekel. boldogabb lennék, ha nem lenne foglalt, elhiheted.


viszont ha így is megszeretne kapni valaki valakit, akkor biztos benne, hogy jobbat/többet tudna nyújtani, mint a kiszemeltje aktuális párja, és nem foglalkozik azzal, hogy jajj milesz, ha szétmennek. nem foglalkozik vele, mert hiszi, hogy jobb lesz. annak nyilván nem akit ejtenek, de az meg senkit nem érdekel...

2014. nov. 14. 22:30
 6/8 anonim ***** válasza:

engem pont, hogy taszítana, ha egy srác ennyire önző lenne.


és honnan veszed, hogy te jobb vagy neki? belelátsz a kapcsolatukba? tudod, hogy a srác nem ad meg neki mindent?


és a legfontosabb: a csaj őt szereti (már ha szereti) és ha normális, vele marad, nem pedig egy papuccsal jön össze, akit kedvére csicskáztathat. persze a legtöbb csaj ezt választaná. de én normálisról beszéltem.

2014. nov. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ok.
2014. nov. 15. 00:06
 8/8 A kérdező kommentje:
kihívás végrehajtva :D
2014. nov. 26. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!