Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pont azzal a személlyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont azzal a személlyel viselkedünk közönyösen aki tetszik nekünk?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác akinek tudom h én is. De vmiért közömbösek vagyunk egymással ha ő kedves próbálok az lenni de mivel másoknak bókol a féltékenységem reakciója a közöny lesz. Ha én kedveskednék akkor meg ő olyan mintha én levegő lennék. Lehet ezen változtatni? Mindketten 24 évesek vagyunk és a nevében is állíthatom h mindketten komoly kapcsolatot szeretnénk, életvitelünk, világnézetünk, gondolkodásunk, stílusunk kb minden passzol, ő olyan akire kiskorom óta vágytam, de akkor mégsem illünk össze, vagy előbb utóbb összejövünk szerintetek?
2014. nov. 14. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem vagy közömbös neki, és el tudna veled képzelni egy kapcsolatot?
2014. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, lehet, hogy még sincs köztetek az amit gondolsz. Az is lehet, hogy kissé zavarba jöttök, és ez gátol. Aztán az is lehet, hogy, bár nem tudatosan, de tartalék szereplők vagytok egymásnak.
2014. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 LeftBehind ***** válasza:
Most tuti, hogy le leszek szólva és/vagy pontozva, de lenne egy kérdésem. Ha ennyire passzoltok, ennyire tetszik, állításod szerint kis korod óta egy ilyen emberre vágysz akkor miért nem próbálod kicsit érzékeltetni vele? Úgy értem, ha a hegy nem megy Mohamedhez...
2014. nov. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát hogy a másik ne jöjjön rá, hogy tetszik nekünk. Még a végén félreértené, és azt hinné, hogy akarunk is tőle valamit. Az tök gáz lenne. De ez nem egyértelmű?
2014. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak van igaza, fél hogy félreértés az egész ezért nem mutatja ki az érzéseit
2014. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!