Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevállalnátok egy ilyen lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnátok egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel külsőre tetszik, nézzük a belsőt. Nagyon csendes. Nem azért, medt nincs mit mondania, hanem inkább nem fárad vele, nem szeret beszélni. Sok titka van, történt 1-2 durva tragédia az életében amelyekről mélyen hallgat,még a családja előtt is. Mindenkivel kedves, felszínesen tudd vicceskedni, de nem mélyíti el a kapcsolatait, haverjai vannak (inkább fiúk) Nagyon okos, de nem tudják róla, mert nem érzi ennek szükségességét. Sosem kiabál, vagy káromkodik, akkor sem, ha a másik fél esetleg igen, inkább elmegy csendben az ajtót bezárva maga mögött. Nagyon- nagyon érzékeny mélyen legbelül.


Azért kérdezem, mert így jellemezett a volt barátom a legjobb barátjának, és hogy belehal, de nem tudja velem folytatni. Mit gondoltok?


2014. nov. 14. 20:08
 1/7 A kérdező kommentje:
1-2 hiba van, elnézést, telefonról írok.
2014. nov. 14. 20:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Én igen!
2014. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából én is ilyen vagyok, szóval igen.
2014. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aja, de fiú legyen
2014. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán...Én például sok mindenben az ellentéted vagyok, a titkokat meg úgyis megosztanád (nem részletezem, hogy miért, mert nem ismerkedési célból írtad ki) velem, az a pár tragédia viszont zavaró lehet, mert én például hajlamos vagyok felvenni mások hangulatát, lelkiállapotát és beleélem magamat abba, szóval ha tényleg durva dolgokról van szó, akkor az nem lenne túl előnyös, ezt csak így a jellemzésből mondom, a többi meg csak az aktuális viselkedéseden múlna, szóval én TALÁN bevállalnék egy ilyen lányt, de azért nem biztos.
2014. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha soha nem tudsz megnyílni, az egy idő után lehet, hogy nehéz.
2014. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen. Bár azokat a durva dolgokat nem tudom, egy ilyen lányt is ugyan úgy tudnék szeretni, mint a kicsit beszédesebbeket. De állandóan aggódnék, nehogy valami baja történjen, ha tényleg ennyire érzékeny.


23/F

2014. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!