Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, bevállalnátok fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, bevállalnátok fiatal lányt gyerekkel?

Figyelt kérdés
22 évesen 2 gyerekkel,jól nézek ki,dolgozok,egyedül élek,talpra esett vagyok.Idősebb férfiak véleménye érdekelne,főleg( 25 felett).aki komoly kapcsoltra gondolna,és nem szexre.170 cm magas ,szőkésbarna haj,kék szem.
2010. nov. 29. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Simán. Főleg ha két lánygyereked van, legalább elfoglalom magam 10 év múlva is.
2010. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
fiaim vannak ,de ilyen pedofil kíméljen
2010. nov. 29. 17:55
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
Ha fiaid vannak akkor mindegy is.
2010. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem cigány akkor be de csak szexkapcsolatra.

Más gyerekét nem nevelném, főleg nem 2-t

2010. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

2 gyerek az számomra már sok nekem sok lenne..


1 gyerekkel bevállalnám a lányt az belefér , főleg ha beleszerettem az adott lányba, és őszinte érzelmek vannak köztünk nem hazugság és színjáték az egész. A lány nem azért mondja azt , hogy szeret mert kell neki valaki hanem komolyan is gondolja, és én is tényleg komolyan gondolom ezt vele.

Szóval 1 gyerekkel még szívesen megismerném a lányt olyan téren , hogy lehet belöle valami.


Sajnálom de nekem 2 gyerek az már sok. Ott max barátság lehetne.

2010. nov. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ha nem lennék így leégve anyagilag akkor minden további nélkül.
2010. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
1-et fizet 2-vihet.Iker fiaim vannak,ezért ketten vannak.Nem anyagi támogatást kértem,tehát ha le vagy égve is engem nem zavarna...
2010. nov. 29. 18:11
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cigány,ha valaki fiatalon szül nem jelenti azt hogy cigány lenne.Normális családból származok,ezért anyagi támogatást kapok otthonról,így eltartania sem kellenne senkinek.Csak jó lenne valaki akivel együtt élhetek,és stb.....
2010. nov. 29. 18:16
 9/15 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem várnád el, már csak büszkeségből sem, de akkor is gáz munkanélküliként a semmivel verni a csalánt. :)
2010. nov. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem, a saját kölköket is elég nevelni, nemhogy "másét" :), aki elvállt és szintén van(nak) gyereke(i) és a volt felesége neveli azokat, szerintem máshogy viszonyul a témához. 31/f
2010. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!