Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Pár napja járok egy lánnyal, akivel már régóta tetszettünk egymásnak. Elárulta, hogy anyagilag segíti az egyik volt pasija és gyakran nála is alszik a vendégszobában. De nincs köztük semmi, ezt már rég megbeszélték. Velem tervez hosszú távon. Van értelme így járni? Ha tényleg csak barátok, akkor feleslegesen féltékenykedek? Mielőtt bárki félre értené nem prostituált a lány!


Köszönöm a válaszokat!


2014. nov. 14. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ne legyél naív, te srác! Ez nagyon gáz dolog. Nem, nem járnék soha ilyen lánnyal.
2014. nov. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Jázi :) ***** válasza:
100%

Én nő vagyok de nem tudom miért kell ott aludnia néha? Meg miért is támogatja?

Nekem ez nem igazán tetszene a helyedben! De te ismered, neked kell tudni megbízol benne?

2014. nov. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jujj jujj ez nagyon necces h nem e dugasert kap penzt..v honnan tod h nem?te is ott alszol?Ez santit felre lep a kiscsaj sztem
2014. nov. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de lányok nem alukálnak csak úgy más férfiak (főleg nem az exük) "vendégszobájában". Mégis szerinted mi értelme ennek?
2014. nov. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
És miért alszik a volt pasijánál?? Ez baromi furcsa .. lehet nekem hangzik hülyén a sztori de ha úgy érzed ez így rendben van hajrá
2014. nov. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én olyan lánnyal nem járnék, aki elfogadná ezt a segítséget nem szexuális ellenszolgáltatás nélkül. ha kell pénz, csináljon érte valamit.
2014. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Kajak hülye vagy,vagy csak gyermekien naiv?
2014. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, exponenciális problémahalmaz. Túl öreg vagyok én már ehhez.
2014. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, de nem azért, amit leírtál. Azt meg, hogy megbízol-e benne ennyire, neked kell tudnod, ha nem, gondolom az is érthető. Beszéld meg vele a dolgot.
2014. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt beveszed és nem dobod ezért, akkor nagyon buta vagy. Ne légy birka, biztos nem a két szép szeméért támogatja a volt barátja a csajt.
2014. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!