Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire és miben változik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire és miben változik meg a párkapcsolat az első szeretkezés után?

Figyelt kérdés

Én a párommal már nagyon szívesen szeretkeznék és ő is velem, de majd csak 2 hónap múlva lesz rá alkalmunk. Mind a ketten szeretleztünk már előző kapcsolatokban, de mi ketten még soha (friss még a kapcsolatunk)


19F és 18L


2014. nov. 15. 08:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
azóta sokkal jobban megy a parciális integrálás :D
2014. nov. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokban, de ha mindketten lefeküdtetek már az előző kapcsolataitokban a másikkal, akkor elméletileg te is tudod, mi változik, nem?
2014. nov. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt írod, csak két hónap múlva lesz rá alkalom. Utána több igényetek lesz rá, meg tudjátok oldani? Az, hogy milyen lesz utána a kapcsolat, nincs rá sablon, több variáció is van. Csak rajtatok múlik!
2014. nov. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lesz utána több alkalom... Majd csak 5 év múlva fogunk összeköltözni.
2014. nov. 15. 08:56
 5/13 anonim ***** válasza:
És egymásnál hogyhogy nem tudtok addig?
2014. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ez a kapcsolat így halálra van ítélve! 5 évig nem látjátok egymást, ne legyen igazam, de szerinted bármelyikőtöknek is nem lesz addig valakije?
2014. nov. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Távkapcsolat (209 km). De minket ez nem zavar, nagyon szeretjük egymást és ki fogjuk bírni :)
2014. nov. 15. 08:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Tudod, náluk 140 km van, de mi még 1 hetet is nehezen bírunk ki egymás nélkül.
2014. nov. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem, itt félre értettek valamit vagy én fejeztem ki magam rosszul.

Találkozni sűrűbben szoktunk (két hetente), de szeretkezésre nincsen mindig alkalmunk...

2014. nov. 15. 09:06
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! És mikor találkoztok egymáshoz mentek át? Vagy nem, és ezért nem megoldható az intimitás? Én sem akarlak elkeseríteni.. köztem és a volt párom közt 20km volt és se intimitás se semmi...vége is lett. Így van nem leszel szerelemes (mert ennyi találkozástól nem is fog benned felgyulladni) vagy mással jöttök össze, aki közelebb van és mindenben kielégít (nem csak a szex részére gondolok. Hanem, aki veled van, szeret, babusgat..minden ami egy kapcsolatban kell.)


21L

2014. nov. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!