Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küzdjek vagy hagyjam? Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek vagy hagyjam? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Mindenképp össze akarok jönni a lánnyal. De vmi baja van. Mikor kérdeztem azt mondja nem tudja, bonyolult. Nem akarja elárulni. Nem akar találkozni se. Sőt már nem is keres fbon. Próbál lerázni. Kicsit mindenből elege van. Legutóbbi hétig minden nap rámírt. Érdeklődött is a napom iránt, de most vmi megváltozott benne. Tudom hogy tetszek neki, mert nem hiszem hogy ennyi idő alatt változott volna vmi. De nem tudom mi lenne a jobb..hagyjam egy ideig hogy rendbe tegye magát? Vagy keressem minden nap, bókoljak neki? Hogy érezze akkor is kitartok ha épp rossz passzban van?
2014. nov. 15. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd. Ha tovább erőlteted, akkor csak azt éred el, hogy jól belezúgsz, mert az ember mindig az elérhetetlenre vágyik. A csaj meg akkor se fogja meggondolni magát, és még rosszabb lesz a "szakítás".
2014. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szergej55 ***** válasza:
Hagyd a fenébe.
2014. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!