Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve voltunk együtt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve voltunk együtt, de egyik napról a másikra hirtelen vége lett, mit tegyek? F/21

Figyelt kérdés
Először másfél év után jött az első szakítás,azt mondta,hogy nem tudja mit akar,szeret,de nem úgy,és hogy még fiatal,élni akar,aztán találkozott egy sráccal,smároltak, és azt mondta,hogy ekkor jött rá,hogy engem szeret,aztán megint együtt voltunk,semmi baj nem volt,mondta is,hogy olyan mint régen,csak én,félt,hogy elveszíthet,azt akarta,hogy én legyek a férje,rá fél évre nyáron együtt mentünk nyaralni,de utána megint előjött ez neki,hogy fiatal még élni akar,de megint együtt lettünk.És aztán ahogy az iskola megkezdődött,megint szakított,mondván,hogy iskola,sokat kell tanulnia keveset találkoznánk. Másfél hónapig külön voltunk,aztán találkozgatni akart,írta,hogy hiányzom neki,meg hogy nagyon szeret,közben a másfél hónap alatt találkozgatott egy sráccal, de vele nem akart semmit miattam meg amúgy sem.És idegesítette,hogy én is találkozgattam egy másik lánnyal,és zavarta, hogy nem úgy közeledek,nem írom neki hogy szeretem stb stb. Aztán most rá 2 hétre megint előjött,hogy nem szerelmes már,csak szeret,és hogy megint sok tanulni valója van,alig tudnánk találkozni és így nem akar kapcsolatot.Mit tegyek?

2014. nov. 15. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem akarok rosszmájú lenni, de lehet hogy nála Te vagy a "Joker" aihez mindig vissza lehet kúszni ha a többiek kihajítják.


Ez a duma meg "nem tudja mit akar,szeret,de nem úgy" mesebeszéd. A legtöbb csaj előadja ezt szakításkor, meg a legyünk barátok hazudozást aztán pont ő maga lesz aki egyszer csak eltűnik és nem ír többet.


Ami engem zavar. Inkább vágja a pofámba, hogy takarodjak és nem akar beszélni de ŐSZINTÉN mint a hazug máz és árulás

2014. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ugyanúgy kicsimnek hívott, mintha minden rendben lenne olyan volt,aztán most 2 napja megint előjött ez.Pedig nagyon egy hullámhosszon voltunk mindig,minden barátunk azt mondta h minta kapcsolat a miénk..én pedig nagyon szeretem,és nem szeretnék más nőt
2014. nov. 15. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!