Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egy külső wichesteren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy külső wichesteren őrizgeti az exérő készült szexképeket videókat amiket együtt csináltak,5éve vége a kapcsolatnak de még mindig tartogatja őket, nem tudja h tudom, és az összes exével tartja akapcsolatot, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 12. 01:22
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
74%
Állj be a sorba?
2014. júl. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
51%

ez most ugyanolyan,hogy egy vadásznak is ott vannak a szobája falán a trófeák,agancsok,bőrök.

szóval a képeket,videókat ne piszkáld.

az meg hogy tartja a kapcsolatot velük a hátad mögött már para.

2014. júl. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
54%
Szabadulj meg tőle minél hamarabb.
2014. júl. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
8%
Én is megtartok mindent minden exről és igyekszem velük tartani egy kicsit a kapcsolatot. Mi ezzel a gond? 43F
2014. júl. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
51%
Jó nagy tuskó a barátod! Az egy dolog, hogy még mindig ilyen dolgokat tárol, de hogy arról sem képes gondoskodni, hogy ezzel neked ne kelljen szembesülnöd, az felháborító. Ez annyit jelent, hogy abszolút nincs tekintettel rád. Ki tudja, talán még pótlék is vagy. Én tuti kilépnék egy ilyen kapcsolatból. Nem pár ártatlan fényképpel vagy emlékkel van a gond, amit valahol a szekrény mélyén őrizget, hanem ez már olyan szintű pofátlanság és megalázás, amit én személy szerint biztosan nem viselnék el...
2014. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Azzal még nem lenne gondom h tartja velük a kapcsolatot,és pár közös kép sem lenne ellenemre,nekem is van olyan exem akivel még beszélek,mert a barátság meg maradt

de ahogy ezt ő teszi az nem éppen baráti.és nem,nem kutakodtam!megkértem h mutassa meg.

a winchester is elöl volt gondoltam megnézem mi van rajta,és ha látsz megcímezve egy mappát h Jucim,meg Krisztim azt csak megnézi az ember.

és több száz gigányi ilyen kép van róluk,meg videó

nagyon szíven ütött a dolog

2014. júl. 13. 02:21
 7/48 anonim ***** válasza:
65%
A pasid nem teljesen normális. 1-2közös képet megtartni még rendben van. De nem szexképeket, és nem ekkora mennyiséget.
2014. júl. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
9%

Ha egyetlen nőről tartott volna meg mindent, akkor még érteném hogy gyanúsnak látod, de ha mindegyikről, akkor az csak egyszerűen annyit jelent, hogy mindent elrak válogatás nélkül és kész.


Még egyszer megkérdezem: mi a bajod ezzel? Miért üt sziven?


Szerintem egyszerűen itt is az van, hogy emberek különbözőképpen gondolkoznak, és egyesek - mint itt is néhány válaszoló - ezt képtelenek felfogni. Én elfogadom, hogy van aki nem hajlandó szóba állni az exeivel, mert fájdalmas lenne, megbántották, stb.. Nem is érdekel az ok, ha neki így jó csinálja. Nekem meg nem így jó, és talán a párodnak se. Különösen nagy marhaságokat eredményez, amikor nők úgy képzelik, hogy a férfiak ugyanúgy gondolkodnak mint ők.


Hogy erre valaki ennyire azt mondja hogy akkor válj el, az már a hülyeség teteje. Csak mondom, hogyha én holt szerelmes lennék beléd, de te azzal jönnél, hogy dobjam ki a régi emlékeimet, amiket amúgy 10 évente egyszer veszek elő, akkor valószínűleg úgy döntenék, hogy nincs mit tenni válljunk el. Ha ez a tisztelt válaszolónak jó, akkor csinálja. Végülis csak pár évet veszt az életéből tök fölöslegesen, mit számít az.

2014. júl. 13. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:

Ha egyetlen nőről tartott volna meg mindent, akkor még érteném hogy gyanúsnak látod, de ha mindegyikről, akkor az csak egyszerűen annyit jelent, hogy mindent elrak válogatás nélkül és kész.


Még egyszer megkérdezem: mi a bajod ezzel? Miért üt sziven?


Szerintem egyszerűen itt is az van, hogy emberek különbözőképpen gondolkoznak, és egyesek - mint itt is néhány válaszoló - ezt képtelenek felfogni. Én elfogadom, hogy van aki nem hajlandó szóba állni az exeivel, mert fájdalmas lenne, megbántották, stb.. Nem is érdekel az ok, ha neki így jó csinálja. Nekem meg nem így jó, és talán a párodnak se. Különösen nagy marhaságokat eredményez, amikor nők úgy képzelik, hogy a férfiak ugyanúgy gondolkodnak mint ők.


Hogy erre valaki ennyire azt mondja hogy akkor válj el, az már a hülyeség teteje. Csak mondom, hogyha én holt szerelmes lennék beléd, de te azzal jönnél, hogy dobjam ki a régi emlékeimet, amiket amúgy 10 évente egyszer veszek elő, akkor valószínűleg úgy döntenék, hogy nincs mit tenni váljunk el. Ha ez a tisztelt válaszolónak jó, akkor csinálja. Végülis csak pár évet veszt az életéből tök fölöslegesen, mit számít az.

2014. júl. 13. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:

Ha egyetlen nőről tartott volna meg mindent, akkor még érteném hogy gyanúsnak látod, de ha mindegyikről, akkor az csak egyszerűen annyit jelent, hogy mindent elrak válogatás nélkül és kész.


Még egyszer megkérdezem: mi a bajod ezzel? Miért üt sziven?


Szerintem egyszerűen itt is az van, hogy emberek különbözőképpen gondolkoznak, és egyesek - mint itt is néhány válaszoló - ezt képtelenek felfogni. Én elfogadom, hogy van aki nem hajlandó szóba állni az exeivel, mert fájdalmas lenne, megbántották, stb.. Nem is érdekel az ok, ha neki így jó csinálja. Nekem meg nem így jó, és talán a párodnak se. Különösen nagy marhaságokat eredményez, amikor nők úgy képzelik, hogy a férfiak ugyanúgy gondolkodnak mint ők.


Hogy erre valaki ennyire azt mondja hogy akkor válj el, az már a hülyeség teteje. Csak mondom, hogyha én holt szerelmes lennék beléd, de te azzal jönnél, hogy dobjam ki a régi emlékeimet, amiket amúgy 10 évente egyszer veszek elő, akkor valószínűleg úgy döntenék, hogy nincs mit tenni válljunk el. Ha ez a tisztelt válaszolónak jó, akkor csinálja. Végülis csak pár évet veszt az életéből tök fölöslegesen, mit számít az.

2014. júl. 13. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!