Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális lányok?

Figyelt kérdés

Barátnőm viszonylag ritkán találkozik a nevelőapjával. Mert nincs fix munkaideje és van amikor délutános, van amikor délelőttös, van amikor éjszakás, stb..

És ha otthon van az apuja, akkor mindig azt mondja, hogy most nem szeretne velem lenni, mert most az apujával szeretne lenni... :/ Ez normális? :o Vagy csak én vagyok az aki nem érti meg? Oo

18 vagyok és ő 17 :)


2014. nov. 15. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem komoly kérdés...
2014. nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igenis komoly a kérdés... miért ne lenne az?? -.-"
2014. nov. 15. 11:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem teljesen normalis. 1-1x oké, de ha ez rendszeres.. Nem igazán normalis :/
2014. nov. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ritkán találkoznak és jó viszonyban vannak akkor gondolom normális, hogy amikor lehet, szeretne vele időt tölteni. Főleg ha mondjuk kiskorától kezdve ő nevelte és olyan neki mintha az igazi apja lenne.
2014. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, ezt ő is mondta, hogy nagyon szereti. Mert tényleg olyan, mintha az apja lenne :)

Csak kicsit furcsa, nem tudom...

2014. nov. 15. 11:58
 6/10 A kérdező kommentje:
Múltkor is mondta, hogy főzött és hátulról átkarolta, meg adott neki egy puszit... én meg csak néztem, hogy wat? Ez most wat? Nem értem.. mindegy, velem van a baj...
2014. nov. 15. 11:59
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen normális, hogy valaki a családtagjával akar lenni, akit ritkán lát. Veled találkozhat máskor is. Az nem normális, hogy ezt nem érted meg, és azt akarod, hogy téged rakjon előre a sorban.
2014. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Semmi ilyet nem mondtam... -.-" Jézusom, nem ezzel van a bajom. Csak nekem havonta két napot van itthon anyum, és akkor is úgy veszem, mintha mindig itthon lenne. És nagyon jó kapcsolatom van így is anyummal... bármit meg tudunk beszélni. Ezért furcsa nekem.
2014. nov. 15. 12:04
 9/10 anonim ***** válasza:
18 évesen lassan illik megtanulni, hogy nem jó elgondolás az, ha mindig magadból indulsz ki. Más emberek másképp gondolkodnak, más az értékrendjük. Ez nem jelenti azt, hogy rosszabbak nálad.
2014. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én kérek bocsánatot én vagyok a sz@r...
2014. nov. 15. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!