Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a férfiaknak nem én kellek?

Figyelt kérdés
Nem a külsőm miatt nem vagyok csúnya, se kövér. Gondolom akik összejöttek velem a külsőm tetszett nekik, de a belsőm nem. Amúgy tényleg szinte csak rossz tulajdonságaim vannak: csendesebb vagyok, nem vagyok elég életrevaló, naiv vagyok, nem vagyok egy dumás ember. L/21
2014. nov. 15. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a naivon kívül ez mind jó tulajdonság, talán csak rossz helyen keresgélsz.
2014. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%
A csendességnek ehhez semmi köze, valamint nem hinném, hogy ez a maradék kettő felsorolt rossz tulajdonság lehet az oka, ennél szerintem többről lehet szó.
2014. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha bajok vannak a kommunikációval, az tényleg problémás lehet. Jó hír, hogy ezt lehet tanulni.
2014. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A "nem elég életrevaló" nyilván nem pozitív, de remélem, hogy érted, amit mondani akarok.
2014. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy pl nekem nem kellenél? Nem értem...
2014. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Képet! Azzal megkönnyítenéd a választ.
2014. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akinek meg kellettél volna így, az neked nem kellett. szóval kvittek vagytok!
2014. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj
2014. nov. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!