Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idősebb pasik, mi az amit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasik, mi az amit egy nőtől elvártok kapcsolati szinten?

Figyelt kérdés
Főleg ha fiatalabb a partner.

2014. nov. 15. 15:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ne neki kelljen eltartania


(bocs, h nőként írok)

2015. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

#11 Ez nem így van, ezt csak a nők gondolják így. A férfiak szívesen tartják el a párjukat. A szeretett, szerethető nőt.

De ez a nőknek azért nem tetszik, mert ettől Q-nak érzik magukat. De én azt mondom, hogy ez az érzés csak azokban a nőkben fogalmazódik meg, akik tényleg azok - legalábbis lélekben. Még akkor is ha nincsenek kuncsaftjaik.

2015. okt. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
inkább azokban a nőkben fogalmazódik meg, akik ha bajba kerültek, hirtelen nyomavész a párjuknak
2015. okt. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

attól függ mit értesz kapcsolati szinten. nálam inkább a kapcsolat jellege dominál nem a partner kora.


ha fiatal akkor mondjuk múljon el 18!

ennyi a minimum.

2015. okt. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
36%

Nincs elvárás. Szikrák vannak. Idősebb vagyok ötvenes. Ülök egy bárban. Rámmosolyog egy hölgy. A lányom lehetne gondolom magamban. + 2* rámmosolyog odamegyek hozzá beszélgetni. Csak 10-el fiatalabb nálam. Új szemüveg kell. Kérdezi, hol dolgozol milyen kocsid van. Gondolom magamban ez is egy pénzéhes pi.csa. Mondom swiftem, mondja neki golfja.

Kiderült mind a kettő szinte új autó. Az övé 2x drágább. A nő + nálam 3x jobban néz ki. Egyszóval nincs elvárás egyik nem részéről sem. Szikrák vannak.

2015. nov. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15 folyt. Még azt sem várom el, hogy ne csaljon+. Míg alattam szuszog imádom. Ha más alatt fog szuszogni, akkor is egy gyönyörű emlék marad.
2015. nov. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!