Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kilencedikes vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilencedikes vagyok és még nem volt senkim. Mindig az figyel fel rám aki nekem nem tetszik. Mit tegyek, hogy annak tetszek akinek akarok? (félénk vagyok ilyen téren)

Figyelt kérdés

2014. nov. 15. 15:28
 1/5 Marko polo ***** válasza:

Valószínüleg nem vagy elég szép egy fiúnak vagy csak rohad a lelked...

De ezt neked kell kiderítened . :D

2014. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem maradtál le semmiről sem. Még nagyon fiatal vagy, úgyhogy ne írj ilyeneket, hogy még nem volt senki, pedig már 9-kes vagyok. Olyan hülyén hangzik.

Egyáltalán nem baj, hogy még nem volt senkid. Valószínűleg még gyerek vagy. Majd pár év múlva alakulnak a dolgok.

2014. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A lelkem biztos nem rohad, mert szeretek nevetni, hülyéskedni, bulizni. Az ismerőseim (legyen az fiú vgy lány) mindig mondják, hogy szép vagyok.
2014. nov. 15. 15:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy te kezdeményezel, vagy szenvedsz magadba... Bár tudom egy lánynak tilos kezdeményezni mer törvény írja elő nem? Az meg egy hazugság, hogy az taszító egy fiu számára... Legfeljebb gyanus mert "nem szokványos"
2014. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mokyu! ***** válasza:
Küldj képet , meg beszélgessünk priviben és megmondom mi a gond
2014. nov. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!