Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandii12 kérdése:

Szerintetek szeret vagy csak haverkodik? Szerintetek lehet ebből több mint barátság?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki nagyon tetszik neked de 3 évvel idősebb nálam..Még nem talákoztam vele semmikor,de interneten szinte minden nap tarjuk a kapcsoltatot,nemrég szakított vele a barátnője ezért nem szeretném azt éreztetni hogy nyomulok rá...volt olyan hogy 1 hétig nem írtam rá,mikor már elfelejtettem volna akkor ő rám ír,csak az a baj hogy mindíg én írok neki Facebook-on,ezért én nekem úgy jön le hogy csak készerből ir nekem..Van egy barátnőm akinek viszont mindíg ő ír..és én nekem ez úgy jön le mintha nem én tetszem neki..de viszont mondta hogy ha akar akkor mennyek el vele hétvégeken Újhelbe,és hív ki engem..de csak hétvégéken szok itt lenni,ezért még nem tudtam vele találkozni..de hívjam én ki őt,vagy várjam meg hogy ő hívjon..

#fiú #tetszik #mint barátságot
2014. ápr. 2. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:

a) lehetőség hogy még mindig szereti az exét vagy csak nem heverte ki, ezesetben légy türelmes, megértő és hagyd hogy talpra álljon, de vesd el benne hogy te nem tennéd ezt vele és hogy be jön neked, persze csak finoman ne mond konkrétan a szemébe, a közös barátotok meg segíthet kipuhatolni hogy ő mit érez.

viszont!!!

b) lehetőség, hogy már túl van az exén de te nem jossz be neki, ezesetben felesleges nyomulnod, az csak mégnagyobb ellenszenvet kelt.

szoval mindenképp várj, és figyelj a jelekre. ha kell még tanács írj nyugodtan priviben ;)

2014. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!