Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet leginkább lelkiism...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet leginkább lelkiismeretfurdalást okozni az exemben?

Figyelt kérdés

Exem elhagyott egy másik pasiért, mondta is hogy fáj neki és nem érdemeltem meg, mert jó volt a kapcsolat, de egy másik pasiba jobban megtalált dolgokat.

Én is úgy érzem ezt nem érdemeltem meg, igazságtalan dolognak tartom, ezért szeretnék éreztetni hogy mit csinált velem. Hogy tudnám ezt vele legjobban tudatni?


2014. nov. 15. 16:19
 1/5 anonim válasza:
szerintem mond el neki,hogy mi a helyzet,hogy mit érez vagy,hogy próbálja átélni a Te szemszögedből azt amit tett,de semmiképp ne próbálj neki lelkiismeretfurdalást okoni,attól nem lesz neked sem és neki sem jobb..:)
2014. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

No és ennek mi értelme volna? Őszintén elmondta, hogy a másikkal jobban érzi magát, és amint erre rájött, szakított veled.

Inkább megköszönheted neki, hogy nem húzta tovább a te idődet sem feleslegesen. Nem tett semmi rosszat, ami miatt lelkiismeretfurdalást kellene éreznie.

2014. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nekiallsz bosszuhadjarato5 folytatni, csak az idodet pazarlod... sosem fogsz megelegedni, es mint irtak, se neked, se neki nem lesz jobb

ertem en, hogy faj, de azert nem kene ennyire beragni azon, hogy nem erezte magat veled olyan jol, mint massal.... ha igy nezzuk, akkor te vagy a hibas, hisz nem tudtad maradektalanul boldogga tenni


szardle, menj tovabb! Vagy ha nem, akkor irj legalabb 3 peldat arra, hogy mivel lesz neked jobb, ha bosszut allsz


hany evesek vagytok? 14 korul, nem?

2014. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ami jó volt tartsd meg, és lépj tovább, van még hal a tengerben. Teljesen korrekt volt a csaj.
2014. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmivel, legalább korrektül elmondta, mi a szitu.


Jó, tudathatod vele, de csak magadat fogod lejáratni.

2014. nov. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!