Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segíthetnék a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék a páromnak hogy kiélje magát?

Figyelt kérdés

A gyerek témához ért a kapcsolatunk , 6 éve vagyunk együtt

3 éve eljegyzett,úgy döntöttünk hogy esküvő majd később lesz.

Azt mondta hogy ő is szeretne gyereket ,de még mi előtt megtörténne kiszeretné még élni magát.

A szexel szeretné kezdeni , vagy is az a pont a sok közül.

Ugyan is nem az egyetlen dolog amiben kiszeretné élni magát.

Mi a véleményetek , ti hogyan segítenétek az én helyemben neki.

Már minden pozitúrát kipróbáltunk jó formán , de még mindig ott tartunk hogy nem elég.

Nem tudom már mit tegyek segítsetek!!!

Válaszaitokat köszönöm előre is!!!!


2014. nov. 15. 21:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit is akar? Esetleg nem más nőkkel lefeküdni?
2014. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
sehogy dobd ki ha ilyen elégedetlen
2014. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

TE sehogy!

Pontosabban egy módon. Ha elengeded és nem kérdezed meg hol volt és mit csinált.

Mert pontosan azt fogja csinálni amire gondolsz.

Sportkocsiba ül, kocsmázik, bobozik, tekézik, stb... és minden nőneműt le fog fektetni akit csak bír.

Amíg "ki nem megy a gőz". Mert erről van szó. Aztán elmúlik ez az agymenés, és lenyugszik. Olyan 15 évre. kb.


A kérdés, hogy ehhez te mit szólsz... (mert erre vágyik)

(sorry, valakinek meg kell mondania neked mi a helyzet.)

2014. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
tehát akkor most fogtok el kezdeni szexelni? :D
2014. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Konkrétat nem mondott csak annyit hogy nem próbálná ki más nővel.

Mivel én vagyok neki a első így tudom ,hogy neki nagy a kísértés , más nővel is szeretne lefeküdni ,de miattam nem teszi meg.

Sokat dolgozik , bevállalta a hétvégét is hogy több pénzünk legyen , nem szeretném bántani úgy gondoltam én is szeretnék jó lenni hozzá.

Nem tudom mit tehetnék hiszen mindent meg teszek , főzök mosok , takarítok és még az ágyban is igyekszem a toppon lenni.

Szeretné ha szexi ruhákat is viselnék közben , szerintem nem kell ahhoz ruha hogy kielégítsünk valakit ugye?

2014. nov. 15. 22:09
 6/30 A kérdező kommentje:

Nem most kezdtünk , mint már írtam!! :D

Alulról 3.sorban megírtam , szerintem abból már leeshet hogy nem első alkalommal szexeltünk. :D

2014. nov. 15. 22:12
 7/30 anonim ***** válasza:

Nos mi érdekel? Az amit gondolok, vagy az amit hallani akarsz.

Mert ha utóbbi most ne olvass tovább.

Pedzi a kiélést, és látod, hogy ez neki nagy kísértés.

Idő kérdése.

Az agyára fog menni. Ha nem most, 5 év múlva, vagy 10.

De előbb utóbb meglesz. A kérdés kizárólag az, hogy A: a gyerek előtt vagy után B: mit fogsz kezdeni a helyzettel.


egy éven belül totálisan rabnak fogja érezni magát. Az esküvőt halogatja, pedig 3 éve megkérte a kezedet. Az ágyban semmi sem elég. (mert te bármennyit akarsz ő más nőt is akar, és azt nem tudod pótolni sosem)


És emellett örülj, hogy ez most derült ki, nem amikor 5 éve házasok vagytok és kiderül, hogy már szeretője van.


A kérdés csak és kizárólag az, hogy erre mit lépsz: elengeded, avagy kivárod a végét?

2014. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Tudod mit írd amit gondolsz!!
2014. nov. 15. 22:15
 9/30 A kérdező kommentje:

Csak félek.....

Én nem így gondolkodom mint ő , szakítottunk már egyszer.

Akkor 5 hónapig külön voltunk , de ennek már 3 éve.

Abban az 5 hónapban őt kerestem mindenkiben és itt nem a szexre gondolok hanem az embert magát...

Mára már azt érzem hogy már csak szexre kellek...

4 hónapja együtt is élünk , így még inkább ezt érzem...

2014. nov. 15. 22:20
 10/30 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy ennek komoly böjtje lesz. Vagy megroppan és titokban intézi, vagy megroppan és meggyűlöl, vagy kiereszti az elfojtásait időnként.


Ő is, és te is azt hiszi, hogy ez megúszható pár ágy akrobatika dologgal otthon. De nem. Sőt ha most fél évig, évig megállás nélkül csajozik akkor is olyan 10-15 évre fog lenyugodni.

Hogy dramatikus legyek ő "szabadnak született". Nem fogja bírni azokat a szabályokat amiket társadalmi közgondolkodás szerint el kellene fogadnia. Erre készülj fel.

Az ő párja akkor leszel tökéletesen ha ebben is tudsz partnere lenni.

És k. nagy mázlitok van, hogy ez most derült ki, még az elején, és az elején tudjátok kezelni, nem 1-2-3 gyerekkel 15 év házasság után, amikor válni akarsz mert már fix szeretője van.


(és igen, tudom miről beszélek, én is ilyen vagyok, de volt olyan orbitális mákom, hogy a párom ebben is tökéletes párom. Nálam 12 év után derült ki.)

2014. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!