Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A testesebb nők hogy létesíten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testesebb nők hogy létesítenek szexuális együttlétet?

Figyelt kérdés

itt már a nagyon kövérekre gondolok

főleg akiknek a párjuk nem üti meg az 50kg-ot sem

ugyanúgy élvezik mint más "normális"?


2014. nov. 15. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
emelő daruval meg project managerrel :D
2014. nov. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először ki kell váltani a bányászengedélyt. :DD
2014. nov. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gondolom szétteszik a lábukat.
2014. nov. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy nálad mit jelent a kövér? Hány kg súlyfelesleget? +5,10? Te is egy nagy pro lehet 40-50kg vasággyal. Amúgy nem értem, ha valakin vagy felesleg az mitől "nem normális". Sok ember(!) nem azért kövér, mert nem mozog és zabál. Egészségügyi problémák is lehetnek! Valaki ájulásig hajtja magát, mert ebben az elrontott társadalomban csak a csont és bőr nők érvényesülnek. (Ami szintén rossz sztereotípia. Mert egy vékony nő, ugyan úgy nem egészséges, mint egy elhízott) Sajnos, én is a gyógyszerek és egészségügyi problémák miatt van +10 kg súlyfeleslegem úgy, hogy heti 3 edzés (a szabadedzések nem 10 perc pinä tárogatás) + gyakran futok. És ne tudd meg mekkora a szexuális étvágyam. Nő létemre nagyobb, mint átlagban. De én így érzem jól magam. Mert normális étrendem van és nem szemetet eszem, mozgok, imádom a mozgás utáni eufóriát és imádom az életet. Te meg nagyon megkeseredett lehetsz, ha ilyeneken jár az agyad.


Ezeken a kérdéseken mindig megbotránkozom.

2014. nov. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!