Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 éve élek párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a nevem! kérdése:

4 éve élek párkapcsolatban (36 éves ffi vagyok) és az utóbbi 2 hónapban olyan problémám akadt, hogy a párom egyre ritkábban kívánja tőlem a szexuális együttlétet, már-már nem nagyon merek kezdeményezni nála. Mit tehetek ilyenkor? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Igaz az elmúlt 2 hónapban olyan munkája van,hogy reggeltől estig,dolgozik és ezeken a napokon még érthető is hogy nem vagyunk úgy együtt,de egymásután 2 szabadnapja is volt és akkor sem fogadta a közeledésemet,pedig szeretjük egymást és régebben sokkal többet voltunk együtt,amikor megkívántuk egymást.Most miért van ez másképp?

2012. dec. 31. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A stress, meg a gondok elvehetik a kedvét!

De ez lehet a fogamzásgátló mellékhatása is ha szedi.

2012. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor vizsgákra tanulok hetekig nekem sincs már erőm amikor oda jutunk, hogy valami legyen. Rossz érzés, de fontos a sok munka utána pihenés is. Meg barátomnál is volt ilyen, amikor bekerült a munkahelyére, meg mostanában is, amikor sok a túlóra hamar elalszik. Szegénykémet nyaggattam is ezzel, hogy már nem is kíván:D aztán bekerültem egyetemre és megértettem, hogy miért van ez...


Annyit tudsz csinálni, hogy esetleg megkérdezed, hogy biztosan a meló miatt van ez, de elég valószínűnek tartom, hogy nincs más ok, ha egyébként minden rendben. Másrészről meg támogatod, segítesz neki otthon esetleg, megmasszírozod ha úgy van:) szabadnapon te csinálsz helyette dolgokat:) legalábbis én így kezeltem

remélem segítettem, 19L

2012. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kimerült. Lehet ,hogy van 2 szabadnapja, de az nem elég arra, hogy feltöltődjön. Nekem is volt ilyen. Dolgoztam egy projekten és amíg az tartott addig szexre sem bírtam gondolni. Pedig még 3 szabad napom is volt.
2012. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat és a tippeket is.

A párom nem szed fogamzásgátlót,helyette óvszert használunk.

Szoktam is segíteni neki,amikor csak lehet és csak ritkán vannak vitáink.A dolgok nagy részét általában megtudjuk beszélni,csak most ez a dolog,amiért ide írtam,úgy vélem hogy mások,mint kívűlállók segítsége hasznos lehet számomra.Köszönöm mégegyszer a válaszokat!

2012. dec. 31. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
unja a banánt vagy csak tényleg fáradt
2012. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 hónap "fáradtság" belefér,de ha nagyon elhúzódik a probléma azt már nem lehet sajnos másra fogni(bárki bármit is mondjon),hogy már nem szeret férfiként-ettől emberként még szerethet.Tapasztalat.Én is akkor csináltam ezt az exeimmel,és még magamnak is nehéz volt néha bevallani.Főleg ha amúgy rendes volt és emberként még ragaszkodtam hozzá.A férjemmel szerelmesek vagyunk egy-két extrém esetet leszámítva,nincs az a fáradtság,hogy "ahhoz" ne legyen kedvem,pedig még fogamzásgátlót is szedek,dogozom és kisgyerek is van.:D


35/N


Ja még a betegség/depresszió a kivétel de akkor mindnképp forduljon orvoshoz!

2012. dec. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek és bocsánat a késői reagálásomért!

Azóta Beszéltünk a problémáról és megoldódni látszik :-)

2013. jan. 2. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!