Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a párról aki társaságban vagy az utcán rájön a smárolhatnék, és szeretnek mások előtt csókolózni?

Figyelt kérdés
Talán mondjuk a kapcsolat első felében fordul elő az ilyesmi.De szerintem másra nem tartozik az ő magánéletük.az ölelés a puszi még rendbe van .de hogy mások előtt csókolózni.Mondjuk ez nem nyilvános szex.de mégis, nem tartozik másra.nektek mi a véleményetek erről?

2014. nov. 16. 14:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Semmi. Nem zavarnak és én se zavarok senkit azzal szerintem, ha az utcán vagy bárhol nyilvánosan csókolózom. Ha valakit zavar az ilyesmi - nem csak abba az irányba lehet nézni.
2014. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem a legtermészetesebb. :)

Mondjuk a társaságban azért ne akarják felfalni egymást mindenki előtt. :D

2014. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

ha az utcán veszekszik egy pár, ha az utcán összevergszik két ember, ha az utcán zaklat valaki valamit - az emberek rá sem bagóznak, oda sem mennek, félnek belekeveredni.


Erre fel beszólogatással, helytelenítő fejrázással és pillantásokkal illetik azokat, akik a szeretetüket fejezik ki egymás iránt.


Mhm. Mesélj még. Mesélj még erről a csodás világról.

2014. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%

Nagyjából viccből elképzelem ahogy közibük vágok valami könnygázt vagy ilyeneket, hogy visítanának.


Én meg alapból nem csinálnék ilyet. Nagyon kínos az ilyesmi a 4 falon kívül.

2014. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Minél idősebb az ember, annál gázabbnak látja ezt. És nem azért, mert kevésbé toleráns, hanem mert ahol igazi intimitás van, ott védik azt, és nem teszik közszemlére. Ha valaki az utcán smárol az inkább szexualitás, mint szerelem.
2014. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerintem a barátnő tudja hogy szeretem.Nem kell az utcán is másoknak bizonyítani ezt a tényt. És mondjuk a haveroknak kínos .mint ahogy ha véletlenül rányitnánk a haverra ha éppen a barátnőjével van intim együttléten .
2014. nov. 16. 14:53
 7/17 anonim ***** válasza:

#6


Ha látnak mások az alapból kínos mert senki nem szeret ronda ember csókolózni látni.


Kár hogy nincs fent neten az a fóka képregény mikor a nagyon ronda csávó és a nagyon ronda csaj összejönnek, mert az aztán tényleg undorító.

2014. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

De prűdek vagy irigyek egyesek, de komolyan!!!

Most azért, mert a szerelmemet megcsókolom akár az utcán, vagy akár egy társaságban, azért ez még nem közszeméremsértés.


Ha meg valakit meglátsz csókolózni, és téged zavar, akkor nézz másfelé. Nem kötelező őket nézni.


Kedves Kérdező!

Nem értem a következő mondatodat:

"Talán mondjuk a kapcsolat első felében fordul elő az ilyesmi."

Ezt vajon miből gondolod? Mert akik már több éve együtt vannak, azok nem csókolhatják meg egymást csak úgy az utcán vagy szerinted nincs rá igényük??

2014. nov. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Jó ha szabad csókolózni az utcán akkor rögtön lehessen szexelni is. Meg odabrunyálni az épület oldalára.
2014. nov. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Amit Te mondasz 9-es, az teljesen más kategóriába tartozik.

Ha szerinted a csókolózás közszeméremsértés, akkor mondj már nekem légyszi példát, amikor a rendőrök elvittek egy szimplán csókolózó párt?

Létezik ilyen egyáltalán?

2014. nov. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!