Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyes viselkedés egy pár részéről, ha társaságban vannak?

Figyelt kérdés

Pl valakit zavar, ha egy pár egyik tagjával beszélgetnél, és ott fogja a másik kezét, vagy társaságban "nagyon szerelmesek", miközben ugye mások is ott vannak.

Más azt tart kifogásolhatónak, ha egy páron nem látszik, hogy együtt vannak, mert milyen párkapcsolat az.


Remélem sikerült pontosítani, hogy mire is vagyok kíváncsi, elég nehezen fogalmazok most.


Ti hogyan viselkedtek társaságban/utcán? Vagy ha másokat néztek, mi az, ami szerintetek normális? Mi az, amit már azért nem kéne?


Próbáltam pártatlanul megfogalmazni a kérdést, hogy ne befolyásoljak, bízom benne, hogy összejött :D



2014. jún. 7. 23:35
1 2
 1/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
Én nem szeretem h lógnak egymáson meg minden pillanatban egymást nyalják. Én sem szoktam így tenni.
2014. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Van az, amikor annyira szerelmesek, hogy nem tudsz a haverodhoz beszélni, mert folyton-folyvást foglalt a száj. Na, az elég para.


Meg amikor társaságban állandóan a kis belsős dolgaikra utalgatnak egymásnak, amik az éppen aktuális témával kapcsolatban jönnek elő. Csak ők értik, és nem hajlandók téged/titeket beavatni. Na, az is elég para.


Amikor a szerelem annyira "meghülyíti" őket, hogy az egyébként legjobb haveroddal nem tudtál hónapok óta normálisan beszélgetni/meginni egy sört/elmenni buliba, mert még ha el is jön társaságba, mindig ott van a pincskutyája, és ők a saját világukat élik, na az is elég para.


Az, ha a társaságban is kimutatják, hogy szeretik egymást, de azért szolidan teszik, na az nálam rendben van, és legyen is így. Inkább, mint hogy társaságban tök ridegek legyenek egymáshoz.


Remélem ez így érthető. :)

2014. jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az teljesen normàlis , ha tarsasagban megfogom a parom kezet, es mèg az is, ha neha adunk 1-1szàjra puszit.

Òrakig àt tartò smarolas, nem egy tarsasagban valò, foleg ha egyedul vagytok párok.

2014. jún. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Gondolom a dumám elég zagyva lett, de nézzétek el nekem éjfél felé. Azért a lényeg remélem lejön.
2014. jún. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, ha állandóan egymáson lógnak, és egy lépést sem tudnak megtenni a másik nélkül. Szerintem ezt úgy is lehet intézni, hogy ne legyen zavaró mások számára, és mégis látszik rajtuk, hogy együtt vannak. Az exem volt olyan, hogy állandóan mások előtt játszotta az agyát, azt szerette, ha mindenki azt nézi, ahogy a nyelve már szinte a gyomromban van. Amikor megmondtam neki, hogy szerintem ez gáz, meg nem illik, akkor teljesen meg volt sértődve. Engem zavar, ha néznek ilyen helyzetben, meg szerintem vannak olyan dolgok, amik csak kettőnkre tartoznak, és nem kell hozzá közönség. Persze 1-1 puszi+az, hogy megfogja a kezemet, bőven belefér társaságban, meg család előtt is, de nekem az se baj, ha nincs semmi. Nem ettől leszünk jobban együtt, és nem attól lesz jó egy kapcsolat, hogy a nyilvánosság előtt nyaljuk egymást, kettesben meg csak a veszekedés megy.
2014. jún. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Akkor ha jól értem, kb mindenki ugyanúgy van vele; az egymáson lógás nem pálya, viszont a kézfogás, néha 1-2 (rövid) puszi még nem idegesítő.


Mentek a zöldek! Természetesen ha van még vélemény, szívesen fogadom azokat is.

2014. jún. 8. 00:04
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja, és még egy: arról mi a véleményetek, amikor nég csak nem is nyúlnak egymáshoz társaságban, pedig tudod, hogy együtt vannak? Tehát úgymojd "nem látszik rajtuk"
2014. jún. 8. 00:10
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem izgi tud lenni, de csak akkor, ha már az elejétől kezdve ez van, nem pedig egyszercsak kitalálják, hogy nem nyúlnak egymáshoz. Ez olyan helyzetben jó, ha pl mások még nem tudják, hogy együtt vagytok, és kibírni, hogy egyáltalán ne nyúlj hozzá, és ahogy egymásra néztek, már gondolatban meztelenre vetkőzteted...és amikor kettesben maradtok végre, már annyira nem bírtok magatokkal, csak tépitek le egymásról a ruhát...
2014. jún. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyensúly. :)
2014. jún. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha valakinek az zavaró, hogy egy pár társaságban esetleg megfogja egymás kezét, vagy egyik átkarolja a másikat, az elég szőrszálhasogató alak lehet. Az ilyesmi természetes gesztus, hülyeség rajta fennakadni.

Az már viszont tényleg zavaró, ha egy pár társaságban egymásra mászik és nyalják-falják egymást.

2014. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!