Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett, ma már minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett, ma már minden fiatalabb lány és nő ilyen?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy hogy ma már a 16-25 éves korosztályig a nőknek csak a jóképű, gazdag férfiak a férfiak? És ha egy férfi éppen rosszabb időszakát éli, mondjuk nincs autója, lakása akkor már nem is érdekli egy nőt se. Nekem hány olyan ismerősöm van, hogy amúgy belsőre, egy értékes, normális ember, kinézetre se ronda mégse kellett egy nőnek se aztán amint autót lakást vett magának egyből észrevették a nők. Miért lett ilyen anyagias rib..anc a fiatalság? :)

2014. nov. 16. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
általánosítós kérdés megiiint.. blabla....
2014. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A nők el akarják tartatni magukat a férfiakkal... Egy üzlet lett a "szerelem" is...
2014. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát hogy ne általánosítson az ember, hogy ha 10 nőből 8 ilyen. :D
2014. nov. 16. 16:33
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Nem ilyen, csak normális csajt kell választani.
2014. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert a mai fogyasztó társadalomban ez a divat. Ugyanúgy a férfiak a nőktől is elvárnak egy csomó dolgot, ami nem feltétlen alapfeltétele egy kapcsolatnak. Egyik kutya, másik eb.
2014. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Na már meg is jött egy két nőimádó, aki be akarja nekünk adni, hogy a nők márpedig rendesek és csak a belsőt nézik...

Persze bizonyítani nem tudják, csak fújják a magukét! Attól még sajnos az az igazság hogy egy csóró pasinak semmi esélye a nőknél!

2014. nov. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16:36: Tévedsz. Magam is hímnemű vagyok, csóró, 30 évesen se lakásom, se autóm, de legalább hitelem az van... Kapcsolatom nem volt soha, rajtam is ugyanúgy átnéznek a nők, mint rajtatok. Ez nem jelenti azt, hogy mindent a nőkre kellene fognom.
2014. nov. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%

Miért vélem felfedezni azt a furcsa összefüggést, hogy csak azok a (szegény és csúnya) férfiak nem találnak párt, akik így állnak hozzá a kérdéshez? :) Kinézetre ha legalább átlagos vagy, és közben adsz magadra, igényes vagy, akkor gond nincs. Gazdagság meg... Erre nem lehet mit mondani. Jó, ha néha meg tud hívni moziba, de alapjáraton nem szempont. Legyen meg a LEHETŐSÉGE később több pénzt keresni, de csak azért visszautasítani valakit, mert mondjuk pályakezdő, ezért minimálbért kap, így még nyilván nincs pénz saját lakásra meg autóra... Fogalmam sincs, honnan szeditek ezeket a tapasztalatokat, egyetlen egy lányt nem ismerek, aki így gondolkodna, ahogyan itt a GYIK népessége szerint MINDEN lány. Pedig pszichológiát tanulok, az egyetemen más sincs, csak lány.


Elismerem, vannak olyan nőcskék, akiknek ez számít, hogy pénzed legyen és jól nézz ki. Hülye is lennék nem elismerni, nyilván létező dolog. De hogy ez lenne az általános... Nem úgy láttam, ha csak az utcán körbenézek, úgy sem, hogy csak a jóképű, mercis pasik vezetnének kézenfogva aranyos kisgyerekeket, oldalukon egy jó nővel. Baromira nem így láttam. Normális ember, aki normálisan közelít a témához az talál normális lányt. Én elég sokaknak adtam lehetőséget, mindig azzal szúrták el, hogy vagy a pénzügyek, vagy a külső miatt nyafogtak. A férfiakat, ahogy észrevettem, sokkal inkább érdekli ez a két témakör, mint a legtöbb (általam ismert) lányt, legalábbis, jobban, mint engem.


22/l

2014. nov. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%-os, ugyan ne akard már nekünk azt bemesélni, hogy amiket nap mint nap tapasztalunk a saját bőrünkön a nőkkel kapcsolatban, azok csak rossz álmok!...
2014. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Felejtsétek már el ezt a "pénzed legyen és jól nézz ki" sablont. A csajok nem így vannak bedrótozva. (Jó, kétségtelen, ilyen is van, de azokról jobb szót sem ejteni.)

Kérdező azt írja:

" normális ember, kinézetre se ronda mégse kellett egy nőnek se aztán amint autót lakást vett magának egyből észrevették a nők."

Fordítsuk le magyarra. Autót, lakást vett. Miből vette? Nyilván készült az életre, tanult, dolgozott, SIKEREKET ért el, és ettől baromi jól érezte magát. Autót vett, örült neki, és baromi jól érezte magát. Lakást vett, örült neki, és baromi jól érezte magát.

Ki az aki jól érzi magát? Akinek sikerülnek a dolgai. Aki SIKERES.

Milyen az, aki jól érzi magát? Vidám, oldott, közvetlen, az egész tartásán látszik, a hanglejtésén hallatszik a magabiztos önbizalom.

Érted? Nem azért tud csajokat felszedni, mert van kocsija, meg lakása, hanem azért van kocsija, meg lakása, mert sikeres. Az életben is, a nőknél is.

2014. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!