Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz ha fiatalabb a fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha fiatalabb a fiú?

Figyelt kérdés

Nagyon jóban vagyunk minden szuper, elég régóta és csak azért nem vagyunk együtt mert 3évvel fiatalabb tőlem.Amúgy minden olyan mintha együtt lennénk, csak éppen "titokban" csináljuk úgymond.

Nem az zavar , hogy mit mondanak mások, inkább az én elveim nem engedik.

23/L



2014. aug. 2. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Buta elvekhez nem érdemes ragaszkodni.
2014. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm 29 én 26... nem érzem, hogy gáz lenne
2014. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a gáz, ha idősebb, de nem most! Majd mikor te még nő vagy, Ő meg már egy megrögzült vén hülye. Jó, nyilván 3 évnél még ennek esélye is nagyon kicsi. :) Ne foglalkozz vele.

Egyébként biztos, hogy előfordul majd olyan szituáció, ahol kiérződik majd a fiatalsága, de ezek ált. nem hosszan tartó kínos helyzetek, s korotokból ítélve pár év múlva már erre is az esély 0.

2014. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hat elmeletileg aztmondjak hogy a fiuk agyilag mindig vissza vannak maradva 3 evvel..szoval ELVILEG ha harom evvel fiatalabb agyilag 6 evvel van vissza maradva toled...azert idealis ha a no fiatalabb harom evvel mert akkor pont egy szinten vagytok...szerintem van is benne igazsag de persze vannak erettebb fiuk/ferfiak ugyamugy mint nobe is van erettebb mint a kora...:)
2014. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Leírtad gyakorlatilag, hogy miért is hülyeség az az elmélet, amit sokan állítanak. :D

Ez nem így működik, nézz szét, hogy jellemzően szerelem, szex, párkapcsolati kérdésekben mire kérdeznek rá, mekkora súlyos tévedésben élnek "papíron" felnőtt nők. Én inkább úgy gondolom, hogy bizonyos dolgokban a férfiak, bizonyos dolgokban a nők érnek előbb, viszont a férfiaknál a "gyerekes" viselkedés jobban a felszínen van, mert cseppet sem titkolják, számukra (számunkra) az ÉN a legeslegelső, s még véletlenül sem mennénk bele bizonyos önfegyelmezésekbe ha az a jókedvünk, jó közérzetünk kárára történik, pláne nem más kedvéért max. jelentős cél érdekében. 16-24 éves kor között (nőknek szól) ettől vált át a teljesen pozitív érzés első pár együttlét után ambivalens érzéssé. Szal az a szeretem, de néha olyan hülye, AZ előtt meg szimplán szerettem, nem volt sosem ilyen hülye. :D

2014. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!