Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha valakinek van 14 évesen barátja?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit nagyon szeretek. Komolyan szerelmes vagyok, és ez tényleg szerelem, érzem. Tudom, ritkaság, hogy már 14 évesen megtapasztalom, és ezért hálát adok Istennek. De... Anyukámmal ezt nem nagyon tudom megértetni. Mármint azt, hogy igen is, 14 évesen is lehet valakinek barátja. Már ekkor is tudok szeretni valakit. És miért nem lehet kapcsolat? Az osztálytársam az illető, 15 éves, nem fog megerőszakolni! Akkor meg mi a veszélye? És a tanulástól sem veszi el a fejem! Elit gimibe járok, kitűnő tanulóként.

2014. nov. 16. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Csinald a haziad!!!!!!!!!! Ilyenkor meg ne a fiukon jarjon az eszed, hanem a HAZIN!
2014. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy kitűnő tanuló vagyok, az egyik legjobb az osztályból, mindig kész van a házim, mindig tanulok, és alig van 4-esem dogákra, annál rosszabb pedig egy sem! Kilencedik osztály, matek tagozat...
2014. nov. 16. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is pont ilyen. Pedig kicsit idősebb vagyok, mint 15 év. :)
2014. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dejó! :D Szeretem, ha találok valakivel valami közös pontot :D
2014. nov. 16. 18:43
 5/8 anonim ***** válasza:
14 voltam mikor összejöttem egy pasival aki akkor 18 volt. Nekem sem nagyom díjazták...sőt, ezt még tetőzte h a fiú szüleinek sem tetszett . Azóta eltelt pár év 11év együttlét és egy baba :)) ( A baba 21évesen : )) )
2014. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én negyedikes koromban (igen általános iskola) szerettem bele az akkori osztálytársamba. Nekem nem volt szerencsém, összejött a legjobb barátommal. 20 éves vagyok és már több mint 8 éve nem láttam, de azóta sem érzek iránta közömbösen. Úgyhogy én drukkolok. :)
2014. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2014. nov. 16. 19:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha ismerkedsz és társat keresel.

De ilyen korban ez még nagyon felszínes és kialakulatlan.

Viszont mikor fogod megtanulni, ha soha nem kezded el?

Mármint az ismerkedést... máson még ne gondolkozz.

Szerintem ismerkedj a fiúval, de egyelőre csak visszafogottan. Aztán, ha már hónapok óta jártok, beszélj erről a szüleidnek.

2014. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!