Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csináltatok már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok már olyat, hogy eljátszottátok, hogy valakinek a barátnője/barátja vagytok?

Figyelt kérdés

Eddig még csak filmekben láttam ilyet, de mostanában van egy srác, akivel nagyon egymásra hangolódtunk, gyakorlatilag az elmúlt két hetet állandóan együtt töltöttük, folyton együtt is alszunk, meg a nappalok is közösen telnek (nem feküdtünk le). Mindketten olyan típusok vagyunk, akik nem tudnak megmaradni egy kapcsolatban, folyton meg akarunk hódítani mindenkit, stb... viszont most úgy alakult, hogy a hétvégét a családjával töltöm, közösen utazunk el pár napos kirándulásra. Belemennétek ebbe? Ott persze, mint "barátnő" lennék jelen. De pár hét múlva le fogom zárni a dolgot és nem találkozom vele többet.

Függetlenül ettől a sztoritól leírhatjátok veletek hogy volt, nem feltétlen ezt kell véleményezni, csak ha netán valakit érdekelt. :D

22L


2014. máj. 11. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:
én csináltam már
2014. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!