Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ferfiak akiknek feleseguk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak akiknek feleseguk van es leakarnak fekudni egy masik nővel, olyankor akár komoly kapcsolatra is gondolnak az uj nővel ha jó lesz a szex, vagy csak kikapcsolodaskent szeretnének megszerezni a nőt?

Figyelt kérdés
Azert a ferfiakat irtam mert én nő vagyok es ezért érdekelne.

2014. nov. 16. 18:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

#10: ez csak akkor igaz, ha otthon nem törődnek vele...


De van, amikor otthon is minden OK... akkor az, hogy a másiktól is kap törődést, még nem jelent veszélyforrást!

2014. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

#11

jogos.

2014. nov. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

10es jól összefoglalta.

A törődést éreztük kölcsönösen.

Aztán lebuktunk.

2014. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Dowd mindig jól összefoglalja. :)
2014. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Ha a feleseg megtudja es dobja a pasit de a masik nő tegyuk fel nem akar valni a ferjetol mert nem akarja elvesziteni akkor a szerető ugymond nagyon megutalja a nőt vagy nem??
2014. nov. 16. 20:12
 16/22 anonim ***** válasza:

#15: ez csak attól függ, mennyire játszanak tiszta lappal, mennyire tudnak a kapcsolatukról őszintén beszélni!


Ha kezdettől fogva nyílt lapokkal játszanak, akkor nincs harag, legalábbis normális embereknél, de ez személyfüggő.


Ha az egyik (bármelyik fél) viszont hitegeti a másikat, akkor egy ilyen szituáció már okozhat problémákat.

2014. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Az egésszel nem a szex a baj valójában! A szex az egy dolog. (bölcs férfi amúgy sem kezd olyan nővel akinek ez nem világos, mert ráfarag idővel de nagyon.)

A probléma a sunyítás, hazudozás, titkos légyottok, csalódás, bizalom vesztés.

Ez a probléma "posványos" megoldása. (már ha nevezhető megoldásnak egyáltalán)


Vagy alapból tisztázva, hogy egy pure sex olykor belefér mással (max elköszöntök egymástól még az elején és kész) vagy ne hazudozzunk már ész nélkül. Én mindig a tiszta utat próbálom súlykolni mindenkibe. Nyílt lapokkal játszunk ha lehet.

2014. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Vagy alapból tisztázva, hogy egy pure sex olykor belefér mással (max elköszöntök egymástól még az elején és kész) vagy ne hazudozzunk már ész nélkül. Én mindig a tiszta utat próbálom súlykolni mindenkibe. Nyílt lapokkal játszunk ha lehet."


Mert ez olyan egyszerű, mi? :D

2014. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18

nem, nem az. Ezért van annyi megcsalás

2014. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem az...


És nagyon könnyű mondani, hogy kezdettől tiszta lappal... Mégis ki az, aki ezt az elején tisztázza?

2014. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!