Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vakon szeret, vagy csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vakon szeret, vagy csak egy szerencsétlen papucs van mellettem?

Figyelt kérdés

Igazából már másfél hónapja nem találkoztam a barátommal, kicsit ki is készült, egyszerűen csak nem akartam hogy lásson... Ezen kívül sokszor szívattam, és gerjesztettem a feszültséget, és még mindig nem hagyott el...

Most sokat veszekszik a neten keresztül velem, hogy mi bajom van...


Igazából már kezdem megsajnálni ezt a kis szerencsétlent... Nem tudom eldönteni, hogy egy igazi papucs aki nem tud szakítani, vagy csak nagyon szerelmes...

Vajon hol a határ, mikor lépne le, vajon fél év múlva is itt lenne? Pedig annyi gonoszságot elkövettem már ellene...


2014. nov. 16. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mért ge*iskedsz vele? Ha nem kell, akkor mondd meg neki, ha meg igen, akkor vegyél vissza!
2014. nov. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt amit másnak okozol vissza fogod kapni, akkor amikor abszolút nem számítasz rá, és olyantól akiért majd meg veszel.
2014. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lett volna egyszerűbb szakítani vele másfél hónapja? Te sokkal nagyobb segg vagy, mint ő, aki csak kétségbe van esve és nem ért semmit.

Ennyire gyáva vagy? Mitől félsz? Egyszerűen találkozol vele, megmondod, hogy nem akarsz vele tovább járni, majd elköszönsz és elsétálsz. Ez annyira nehéz lenne?

2014. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 RRR ***** válasza:
mekkora egy surmó barom vagy te!!
2014. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy pszichopata vagy és szőke, és akkor már a neved sem kell mondani, mert tudom.
2014. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Uhh szerintem nagyon király vagy,igazán büszke lehetsz magadra...ilyenkor azért elgondolkozik az ember hogy tényleg nagy az isten állatkertje...nem baj ugyis visszakapod az élettől és remélem majd akkor azt is leirod ide hogy jót röhögjünk rajtad.
2014. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem tetszel, szeretem a gonosz lányokat.

Írsz?

2014. nov. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!