Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme felkeresnem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme felkeresnem, vagy írnom neki egy év után?

Figyelt kérdés

Szóval.. 4 hónapig jártam valakivel, bár már régebb óta ismertük egymást. Ez volt az első alkalom, hogy végre olyannak jöttem be, aki nekem is tetszik. Merthogy eddig valahogy mindig olyanok után futottam, akit nem érdekelem, vagy értem epekedett olyan, aki meg nekem nem tetszett.

Szóval csodálatos 4 hónap volt, aztán ő azt hitte megcsaltam, pedig nem és meg se akart hallgatni. Én nyomultam a béküléssel és végül elértem hogy még facebookon is letiltott. Ez már egy éve történt. Azóta nem kommunikáltunk semmilyen formában, nem is találkoztunk. Egy hét múlva lesz a születésnapja és szeretnék írni neki. Valami olyasmit még a köszöntésen kívül, hogy fáj hogy még le is tiltott, de ennek ellenére mindig szeretettel fogok rá gondolni mindig és sosem fogom elfelejteni az együtt töltött szép perceket. Túl szép volt ahhoz, hogy már soha többet szóba se álljunk egymással. Mindig nyitott leszek a békülésre és egy barátságra. Bármikor megkereshet amikor úgy gondolja.


Szóval valami ilyesmit írnék neki. Rossz ötlet? Nagyon szeretem még mindig és az elmúlt egy évben rá se tudtam néni másra. nekem ő az igazi.



2014. nov. 17. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tedd meg. Vesztenivalód úgy sincs. Aztán hátha reagál rá.
2014. nov. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt már valaki hasonló cipőben? Hogy élete szerelme besértődött, aztán egy-két év elteltével megpróbáltad felkeresni és sikerült újra összejönni?
2014. nov. 17. 10:07
 3/4 Főzős Laci ***** válasza:
Én voltam!44/F vagyok,és régebben egy lánnyal kétszer is jártam.Az első után is újra akartuk kezdeni,de nekem lett más valaki.Aztán rá 8 évre úgy alakult,hogy összejöttünk 3 hónapra.Ez kevés idő,de jól,és hasznosan töltöttük.Az élet nagy kérdéseit boncolgattuk,élveztük egymás társaságát,szépeket mondtunk egymásnak(udvaroltunk),és nagyon vártuk az estét,amikor nézegettük a csillagokat!Kár,hogy elmúlt,de ilyen az élet.Néha szeretnék vele elbeszélgetni,de Ő mereven elutasít,hiszen nem őt választottam.
2014. nov. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti: Ez olyan szomorú.
2014. dec. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!