Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy igazi Nő nem a kinézetemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazi Nő nem a kinézetemet nézi, hanem a belső énemet?

Figyelt kérdés
A legfontosabb,hogy jó ember vagy?
2014. nov. 17. 13:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem, ez hülyeség. Valamilyen szinten mindenkinek számít a kinézet.
2014. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mindenki nézi mindkettőt.
2014. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

A kettő együtt ad egy kerek egészet.

Valamilyen szinten mindenkinek fontos a külső, csak valakinek jobban valakinek kevésbé.

Ezt tudják a belső értékek még emelni vagy éppen lehúzni.

2014. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon fontos a belső, de ugyanúgy a külső is valamilyen szinten, még akkor is, ha az az évek során változik. Egy kapcsolatban szerintem fontos, hogy szexuálisan vonzódjam a másikhoz.


Nyugi, mindenkinek más az ízlése, Te is megfogod találni azt a nőt, aki téged fog szeretni! :)

2014. nov. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem. Az a legfontosabb, hogy érezzem, hogy egy férfi van mellettem, aki tudja, mikor mire vágyom. Tudjam vele megbeszélni őszintén a problémákat, ne legyenek titkaink egymás előtt. Hogyha kell, meg tudjon védeni a bajban, érezzem azt, hogy számíthatok rá, de legyen titokzatos, tele meglepetésekkel. A külső is fontos, mert ha egyszerűen olyan vagy, hogy nem kívánlak, nem tudnék veled lefeküdni.


Ha csak annyit tudsz felmutatni, hogy jó ember vagy, legfeljebb jó barátok lehetünk. A legtöbben itt rontják el. Éreztesd velem, hogy te vagy a férfi, ne légy unalmas, és kelts bennem olyan érzést, hogy én örüljek neki, hogy egyáltalán szóba állsz velem, éreztesd, hogy mekkora kincs, hogy veled lehetek. Mindig legyen benned valami rejtélyes felfedezni való Ekkor fogsz nekem kelleni!


21/L

2014. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"Nyugi, mindenkinek más az ízlése, Te is megfogod találni azt a nőt, aki téged fog szeretni! :)"


Azt kéne becsukni pár napra, aki ilyen demagóg baromságokkal eteti az embereket. A valóság az, hogy nem lehet tudni. A többségnek összejön, de nem mindenkinek, és bolond, aki az ellenkezőjét állítja.

2014. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Panna_ ***** válasza:

a külső megfog, a belső megtart.

Hiába lehetsz Gandhi, ha teljesen unszimpatikus vagy elsőre és alig várom, hogy lerázzalak. Valami tetszés kell!

Viszont nem tudnék egy számomra rossz emberrel együtt maradni, hiába volt már ilyen kapcsolatom, amikor a rózsaszín köd eltünt és rájöttem milyen ember is a "szerelmem", egyből megfogadtam, hogy ennek vége!

2014. nov. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Egy a lényeg, ilyek ne legyetek :)


"A Faszom kivan van már az összes ilyen LEGYÉL FÉRFIAS dumával..Nem mindenki ALFA jellem!!! És ott vannak pl a Páwák ők egyáltalán nem férfiasak,mégis olyan csajaik vannak,akikre a férfiak verik naponta literszám..Szóval a faszom fog megváltozni a kedvetekért,mert ti azt mondjátok hogy "csak önmagadat ad" Ha valaki eleve nem férfias alfa jellemü,sosem fog tudni azzá válni..És miért is válna azzá,ha mindig önmagát adja? T i nők semmit nem tudtok cserébe adni csak egy lyuk vagytok,ami minden nőnek van.."


21/L

2014. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 kendrazoltan ***** válasza:
Normális esetben sem a külső, sem a belső nem fontosabb a másiknál, mivel e kettőből leszel egy egésszé. A kettő megfelelő harmóniája adja meg azt, hogy mennyire vagy vonzó egy nő számára. Nyilván vannak olyanok, akiknél a mérce egyik vagy másik irányba billen, de a valóságban hosszú távon egyik sem fontosabb a másiknál (ismétlem, normális esetben)...
2014. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

ma 14:12


Látom, te is olyan Nő vagy aki csak fújja,fújja a baromságokat,ahelyet hogy megálna és kicsit elgondolkozna.


Kinek lenne már kedve megismerkedni egy olyan nővel aki megakarja változtatni a pasikat,és megmondja mit kell tennie hogy igazi férfi legyen?


A Nők sem szeretik ha megakarják változtatni őket! Tehát nem tudom milyen alapon akarják a Nők megváltoztatni és kiforgatni a pasikat a maguk valójából..


MINDEN EMBERNEK VANNAK ÉRTÉKEI,MÉG EGY NYOMORÉKNAK ÉS TÓLOKCSIBAN ÜLŐNEK IS,HA EGY MOSOLYT KAPOL TŐLLE MÁR AZ IS ÉRTÉK,SZÓVAL AKKOR MEG EGÉZSÉGES EMBERNEK,MILLIÓ ÉRTÉKE VAN..MINDEN EMBER EGY MEGISMÉTELHETETLEN CSODA!!!


Néha kikell mondani az igazat és nem kell elrejteni! Csak az igazság az fáj egyértelmü..Keress más balekot akit hülyének nézhetsz...

2014. nov. 17. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!